Nijolė Gabija Wolmer pristatė Mėnulio kalendorių: „Juk vienos dienos tinka kirptis, kitos – tuoktis“

Nijolė Gabija Wolmer / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Yra tokių dienų, kai viskas vyksta ramiai ir harmoningai, tačiau būna ir tokių, kai planai ir darbai verčiasi kūliais. Tuomet galima pykti ant savęs kažko tinkamai nepadarius, galima kaltinti likimą, nors neretai tam tikrą nuotaiką ir emocijas nulemia... mėnulis. Tiksliau – jo diena specialiame Mėnulio kalendoriuje. Tuo įsitikinusi žinoma astrologė Nijolė Gabija Wolmer.

Likus porai savaičių iki Naujųjų, antradienio vakarą Nijolė Gabija Wolmer pristatė naują, kasmet knygynų lentynose pasirodantį „Mėnulio kalendorių“.

Nuo 1999-ųjų nauju leidiniu savo gerbėjus pradžiuginanti astrologė įsitikinusi – lietuvių domėjimasis astrologija metams bėgant vis didėja, vis daugiau žmonių pakelia akis į dangų ir ima kreipti dėmesį į tam tikrus iš aukščiau siunčiamus ženklus.

„Žmonės jau moka naudotis Mėnulio ciklu. Svarbu žinoti kiekvienos dienos reikšmę, gebėti suprasti, ką tam tikra Mėnulio diena gali duoti gero, ko reikėtų pasisaugoti. Kalendorius sukurtas tam, kad būtų lengviau sekti palankias ir nepalankias dienas tam tikriems darbams. Juk vienos dienos labiau tinka kirpti plaukus, kitos – pradėti svarbius darbus, dar kitos – tuoktis ir panašiai“, – Žmonės.lt sakė N.G.Wolmer.

Nijolė Gabija Wolmer / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak jos, Mėnulio dienos turi didelę įtaką žmogaus jo sveikatai, emocinei būklei. Astrologė užsiminė, kad šių dienų išmanymas padeda dirbant ir su kitais žmonėmis. Esą tuomet lengviau suprasti, kodėl stojus pilnačiai padidėja traumų tikimybė, padaugėja nusikaltimų, žmonės tampa nervingesni.

„Tereikia sekti kalendorių, o tuomet – pasižiūri į aspektus ir supranti, ko tądien tikėtis. Tai nėra kažkokie burtai, tai tiesiog pagalba svarbiems sprendimams pasirinkti tinkamiausias dienas“, – kalbėjo N.G.Wolmer.

Astrologė kalendoriumi naudojasi jau daugelį metų. Kalbėdama su Žmonės.lt ji prisiminė ir pirmąjį išleistą kalendorių. Tuomet, kaip pati sako, jį rašė sau, bet vėliau pagalvojo, kad ši informacija gali pasirodyti naudinga kiekvienam.

„Kasdien susirašydavau parametrus sau – taip ir dirbau. Vėliau panorau pasidalinti žiniomis. Čia viskas labai aiškiai išdėstyta, Mėnulio kalendorių išmokti skaityti nesunku, tačiau reikia šiek tiek kantrybės“, – sakė ji.

Vakaro metu skambėjo gyva trio „Ja Da“ muzika, buvo pristatyta „Mados svetainės“ kolekcija. Renginio akimirkos – fotogalerijoje:

Nijolė Gabija Wolmer pristatė naują „Mėnulio kalendorių“ (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau