Nidoje susituokė Agnė Armoškaitė ir Simonas Grigaliūnas

Jaunieji atvyksta į bažnyčią. / J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-09 19:06
Renginių organizatorė ir TV laidos vedėja Agnė Armoškaitė (31) šeštadienio vakarą Nidoje ištarė „Taip“ bankininkui Simonui Grigaliūnui (30). Pora susituokė po kiek daugiau nei metus trukusios artimos draugystės, o buvo pažįstami dar nuo vaikystės laikų.

Mylimieji savo svarbiam gyvenimo įvykiui pasirinko Nidos Švč. Mergelės Marijos krikščionių pagalbos bažnyčią. Jaunavedžių pora kartu su Agnės sūnumi Gabrieliumi iš pirmosios santuokos į bažnyčią atvyko naujutėlaičiu BMW limuzinu. Be vestuvių ceremonijos tą patį vakarą įvyko ir berniuko krikštynos.

Nida, nes tai mūsų meilės miestas. Kodėl bažnyčia? Nes jai subrendome, – sakė Agnė Armoškaitė.

„Nida, nes tai mūsų meilės miestas. Kodėl bažnyčia? Nes jai subrendome“, – sakė A.Armoškaitė, kuri po tuoktuvių ceremonijos pasirinko vyro pavardę ir tapo Grigaliūniene. Nuotaka buvo pasipuošusi dizainerės Ramunės Piekautaitės kurta švelniai rožinio atspalvio suknele, prie kurios derėjo kukli bijūnų puokštė. Svajingą Agnės stilių puikiai papildė romantiška šukuosena. Jaunikis vilkėjo baltus marškinius ir elegantišką mėlynos spalvos kostiumą.

Jausminga ceremonija

Pasigirdus pianino garsams ir suskambus ilgesingai britų atlikėjos Adelės dainai, kurią atliko artima nuotakos draugė Justė Arlauskaitė-Jazzu, į bažnyčią įžengė jaunavedžiai, su Agnės sūnumi priešaky. Ceremoniją pradėjo Marijonas Mikutavičius, paskaitęs tekstą iš Biblijos. Dar prieš lūkuriuojant jaunųjų, prodiuseris Rolandas Skaisgirys klausė bičiulio, ar šis išmoko jam patikėtą skaityti tekstą. „Išmokau“, – šyptelėjo Marijonas.

Visą dieną Nidoje švietusi saulė, vos jauniesiems įžengus į bažnyčią, pasislėpė ir  visą ceremoniją vestuvininkus lydėjo gaivaus vasaros lietaus garsai. Po tuoktuvių Agnė tikino, jog lietus planų nesujaukė. „Lietus reiškia, kad būsime turtingi, o mes tokie jau esame, nes mylime vienas kitą“, – šypsojosi moteris.

Tuoktuvėse – būrys draugų

Nors vestuvių ceremonija buvo suplanuota ir įvyko šeštadienį 19 valandą, svečiai į pajūrį pradėjo plūsti dar penktadienį.

J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.
J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.

Agnės ir Simono šventės nepraleido dizainerė Ramunė Piekautaitė su Kęstučiu Verslovu, lietuviškųjų serialų tėvu vadinamas prodiuseris Rolandas Skaisgirys su drauge Vaida Poderyte, sporto komentatorius Linas Kunigėlis, dainininkas, laidų vedėjas Marijus Mikutavičius, didžėjus ir komiškų personažų kūrėjas Rimas Šapauskas, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, stilistas Kęstutis Rimdžius, kuris suruošė nuotakos drabužius antrai vestuvių dienai, kostiumų dizainerė Agnė Jagelavičiūtė.

J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.
J.Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.

Vestuvėse dalyvavo ir svečių iš užsienio. Į šventę atvyko jaunojo draugai iš Didžiosios Britanijos, kur vyras studijavo.

Dar prieš prasidedant ceremonijai bažnyčioje buvo nuimti visi papuošimai, kuriais Dievo namai buvo išpuošti kitoms šeštadienį vykusioms vestuvėms. A.Armoškaitės ir jos mylimojo tuoktuvių ceremonijai bažnyčią puošė klaipėdietis gėlininkas Sigitas Kaminskas. Vestuvėms buvo pakviesti ir du apsaugininkai.

Pažįstami nuo paauglystės

Agnės mylimasis, bankininkas S.Grigaliūnas jai pasipiršo praėjusią vasarą, pirmą liepos dieną. „Simas liepė man būti jo žmona, ir taškas (juokiasi). Nepasakosiu tos piršlybų istorijos, nes ji – ypač graži ir intymi“, – žurnalui „Žmonės“ tuomet pasakojo A.Armoškaitė. Ji taip pat atskleidė, jog su mylimuoju yra pažįstami jau dvidešimt penkerius metus, kartu lankė vaikų darželį, vėliau buvo klasiokai.

„Visą gyvenimą buvome labai geri draugai. Mūsų penkių ar šešių žmonių kompanija bendravo ir mokykloje, ir mokyklą baigusi. Paskui Simas išvažiavo studijuoti į Londoną. Tuos metus nedažnai matėmės. O po mano skyrybų pradėjo megztis gražus ryšys. Iš pradžių labai draugiškas ir atsargus“, – žurnalui pasakojo Agnė Armoškaitė. Ji teigė, jog šis žmogus rado raktą į jos širdį, o svarbiausia tapo ir jos sūnaus draugu.

Agnei Armoškaitei ši santuoka – antroji. Moteris ankstyvoje jaunystėje buvo ištekėjusi už futbolininko Deivido Šembero. Ir nors Agnė buvo sakiusi, kad  kitose šalyse gyvenant vyrui santykiams tai įtakos neturi, regis, daugiau kaip dešimtmetį trukusi meilė per atstumą pamažu užgeso ir pora 2010-iais pasuko skirtingais keliais. Maskvos CSKA klube žaidžiantis D.Šemberas šiuo metu draugauja su Oksana Zlatkovaite, kuri anksčiau buvo Egmonto Bžesko sužadėtinė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai