Nidoje klipe nusifilmavusi Veronika Gordijevskaja: „Mano gyvenime nebuvo nusivylimų“

Veronika Gordijevskaja / Anos Vengrovskajos/„Art Projektas“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvoje populiarėjanti baltarusių dainininkė Veronika Gordijevskaja (25) šiuo metu ne tik įtemptai treniruojasi nuo rudens prasidėsiančiam TV3 televizijos projektui „Šok su manimi“, bet ir nepamiršta puoselėti savo kūrybos.

Praėjusią savaitę V.Gordijevskaja Nidos kopose filmavosi naujausiame savo muzikiniame klipe. Lietuvos pajūrio vaizdai suguls į atlikėjos rusų kalba parašyto kūrinio „Tapome svetimi“ (rus. „Stali čiužimi“) vaizdo klipą.

Veronika Gordijevskaja / Anos Vengrovskajos/„Art Projektas“ nuotr.

Veronika su portalo Žmonės.lt skaitytojais pasidalijo išskirtiniais kadrais iš Nidoje vykusio filmavimo. Juose – dainininkė pajūrio kopų fone, jūros bangose, svajinga, elegantiška ir kartu geidulinga, tarsi išsiilgusi mylimojo, o gal tik gavusi nuo jo žinutę butelyje...

Apie klipą kopose svajojo jau seniai

„Mintis apie klipo filmavimą kopose kirbėjo jau apie metus. Tačiau laukiau, kol gims nauja daina, lyriška ir tinkama tokiai aplinkai. Kadangi šiuo metu esu Lietuvoje ir ruošiuosi pasirodymui projekte „Šok su manimi“, laiko keliauti į tolimas šalis nebuvo. Su režisieriumi ir mano komanda nutarėme, kad klipui filmuoti puikiai tiks nuostabioji Nida“, – Žmonės.lt pasakojo Veronika.

Klipo filmavimo nuotraukos tik iš dalies leidžia pajusti filmavimo aikštelėje tvyrojusią atmosferą, o pati V.Gordijevskaja įsitikinusi, kad prisiminimai iš Nidos kopų atmintyje įsirėš ilgam. „Kiekviena akimirka buvo įsimintina. Naujoji daina apie išsiskyrimą su mylimu žmogumi, su kuriuo ilgainiui tapome svetimi. Į šį vaidmenį nebuvo sunku įsijausti ant saulės glostomo Baltijos kranto. Pamenu, vienu metu stovėjau ant didžiulės kopos viršaus, jūros vėjas pūtė tiesiai man į veidą ir nuo vaizdo ir perpildžiusių jausmų net gniaužė širdį“, – kalbėjo baltarusė. Šis klipas – pirmasis, kurį V.Gordijevskaja ir jos komanda nutarė kurti Lietuvoje.

Sparčiai lietuvių kalbos besimokanti atlikėja tikino, kad jos repertuare jau yra ir lietuviška daina. „Tikiuosi, kad mano gerbėjus džiugina, jog dainuoju ir lietuviškai, mano lietuvišką dainą jie jau galėjo išgirsti koncertų metu“, – sakė ji.

Istorija – ne iš Veronikos gyvenimo

Nors daina „Tapome svetimi“, kuriai ir buvo kuriamas vaizdo klipas, yra giliai Veronikos išjausta, mergina tvirtino, kad pačiai jai tokioje situacijoje atsidurti neteko. „Dainuoju apie tai, kaip artimi žmonės nutolsta, tampa svetimi tarsi praeiviai gatvėje. Mano pačios gyvenime nebuvo tokių nusivylimų. Tikiuosi, ir nebus. Mane supa man ištikimi ir atsidavę žmonės“, – tvirtino V.Gordijevskaja. Ji atskleidė norėjusi būsimiems klipo žiūrovams papasakoti apie neretai žiaurią ir kankinančią meilę bei išsiskyrimo skausmą.

Veronika Gordijevskaja / Anos Vengrovskajos/„Art Projektas“ nuotr.

 

Skaitykite daugiau