„Nida Beach Tennis Cup“ nugalėtojais tapo vieni stipriausių paplūdimio tenisininkų

„Nida Beach Tennis Cup 2019“ akimirkos/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-08-07 15:28
AA

Pirmajį rugpjūčio savaitgalį gražiausiame Lietuvos kurorte Nidoje vyko tikriausias renginių maratonas. „Tarptautinė Kuršių Marių Regata“, „Nida Jazz Maratonas“, o taip pat ir pirmą kartą vykęs „Nida Beach Tennis Cup“ paplūdimio teniso turnyras, kuriame varžėsi teniso mėgėjai iš visos Lietuvos.

Nors paplūdimio teniso taisyklės artimos lauko tenisui, šis žaidimas skiriasi gerokai aukščiau iškeltu tinklu, net į 170 cm aukštį, tad turnyro dalyviams, siekusiems pergalės, teko pasistengti. Šios sporto šakos profesionalų gretos buvo retos, tačiau labai gerai žinomi sportininkai ir mėgėjai sudarė daugiau nei 40 turnyre besivaržiusių porų.

Turnyro nugalėtojais tapo sporto pasaulyje gerai žinomos pavardės. Vyrų grupėje, po įnirtingos kovos turnyro nugalėtojais tapo Skirmantas Mačinskas ir Andrius Jurga, nugalėję brolius Julių ir Aleksą Tverijonus.

Skirmantas Mačinskas turi labai daug patirties tarptautiniuose paplūdimio teniso turnyruose, pagal Pasaulinius ITF reitingus buvo papuolęs tarp 50 stipriausių planetos paplūdimio tenisininkų.

Mišriu porų nugalėtojais tapo Lietuvos jaunimo paplūdimio teniso rinktinės nariai Marija Visockytė ir Faustas Sribikė, kurie finale įveikė Agnės Čepelytės ir Manto Griciaus porą.

Nugalėtojai sulaukė įspūdingų turnyro rėmėjų prizų. Pirmoji laimėtojų pora pelnė 1200 eur. vertės, antroji – 950 eur. vertės, trečioji – 750 eur. vertės prizus.

„Nida Beach Tennis Cup 2019“ nugalėtojo titulą pelnęs Skirtmantas Mačinskas neslėpė, kad kovojant aikštelėje jam labai svarbus palaikymas: „Esu dėkingas už visą turnyrą, kuris buvo suorganizuotas super! Aukščiausias lygis ir geriausi įvertinimai. Manau, kad viskas buvo apgalvota ir įvykdyta: nuo vandens mačams iki superinės muzikos visą dieną bei gero turnyro uždarymo. Visas turnyras buvo toks, koks ir turi būti paplūdimio tenisas: paplūdimys, saulė, gera nuotaika, gera muzika, kovos kortuose, smagus laikas tarp mačų bei emocijos ir žiūrovų palaikymas.

Manau, kad paplūdimio tenisas yra vis dar besikuriantis sportas Lietuvoje ir kol kas daugiau orientuotas į mėgėjus, bet smagu, kad atsiranda ir vis daugiau vaikų, kurie po truputį pradeda treniruotis. Tą puikiai parodė ir sekančią dieną Nidoje vykęs vaikų turnyras. Smagu, kad vis daugiau žaidėjų įsijungia į šį sportą ir jis sulaukia dėmesio skirtinguose miestuose – ne tik Kaune ir Vilniuje, bet ir Šiauliuose, kur šiemet vyks paplūdimio teniso Lietuvos čempionatas, bei Klaipėdoje, Palangoje, Rokiškyje, taip pat ir Nidoje.“

Sekmadienį taip pat vyko ir vaikų paplūdimio teniso turnyras, kuriame taip pat netrūko emocijų, ašarų ir pergalės šokių.

Turnyro organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir tikisi „Nida Beach Tennis Cup“ paversti kasmetine švente.

„Nida Beach Tennis Cup 2019“ akimirkos (84 nuotr.)