Nicole Scherzinger apsiverkė projekto „X Factor“ atrankoje išgirdusi įstabų šešiolikmetės balsą

Ella Henderson (kairėje) ir Nicole Scherzinger / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-24 14:51
Sekmadienio vakarą „X Factor“ teisėja, dainininkė Nicole Scherzinger (34) verkė net kūkčiodama. Ne, žinoma moteris ašaras liejo ne iš didelio liūdesio, ji tiesiog negalėjo sulaikyti ašarų išgirdusi dainuojančią talentingąją šešiolikmetę Ella Henderson.

Jaunoji dainininkė E.Henderson savo pasirodymo metu užtraukusi legendinės atlikėjos Cher dainą „Believe“ privertė  teisėjus prarasti amą. Tačiau Nicole kurį laiką po merginos pasirodymo ne tik negalėjo atgauti kvapo, bet ir susilaikyti neverkusi. Be to, merginai dar nebaigus dainuoti publika jau plojo atsistojusi.

Merginai nulipus nuo scenos Nicole atsisuko į savo kolegas teisėjus sakydama: „Aš negaliu to vertinti, nes jaučiuosi pagerbta vien tik jos klausydama.“

Teisėjams ši jauna atlikėja ne tik patiko, jie tiesiog įsimylėjo jos dainavimo stilių, rašo portalas Dailymail.co.uk. Iširusios grupės „Take That“ narys, neseniai tapęs vienu iš projekto teisėjų Gary Barlowas po merginos pasirodymo sakė negalįs patikėti tokia nepriekaištinga ir netikėta dainos interpretacija.

„Kuomet pamačiau, kad tu ruošiesi dainuoti šią dainą, prisiminiau, kad ši daina, mano manymu, užima pirmą vietą labiausiai erzinančių dainų sąraše. Tačiau šiandien aš būčiau pasiryžęs sumokėti daug pinigų, kad išgirsčiau šią dainos versiją dar kartą. Tu ją atlikai nuostabiai. Didžiulei mano nuostabai, dainos žodžiai staiga įgavo prasmę“, – stebėjosi Gary.

Pasiklausykite ir įvertinkite jaunosios atlikėjos Ella Henderson pasirodymą:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai