Nicole Richie: skandalistė tapo idealia mamyte?

Nicole Richie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-02 08:32
Kadaise Nicole RICHIE (36) buvo ne ideali mama ir žmona, o problemiška realybės šou žvaigždė. Prireikė daugiau nei dešimties metų reputacijai pataisyti, tačiau Nicole neišsižada praeities.

Jos dabartis – vaikai, dukra Harlow (9) ir sūnus Sparrow (8), bei vyras – roko grupės „Good Charlotte“ vokalistas Joelis Maddenas (38) (jiedu pradėjo susitikinėti 2006-ųjų gruodį, o po ketverių metų susituokė). Namas Los Andžele. Mados namai „House of Harlow 1960“, kur ji – meno direktorė. Televizijos aktorės ir prodiuserės karjera. Dvi knygos.

Kas nematė realybės šou „The Simple Life“ serijos, kurios pagrindinės herojės ir buvo Nicole bei geriausia jos draugė Paris Hilton, ir negirdėjo apie problemas dėl narkotikų, alkoholio ir anoreksijos, nepatikės, kad tai – ta pati Nicole Richie. Ne, ši rimta jauna moteris negalėjo vairuoti išgėrusi (ir atsidurti už grotų) ar keliskart gydytis reabilitacijos klinikoje!

Atmintį atgaivinti padės Nicole parašyti romanai „Tiesa apie briliantus“ („The Truth About Diamonds“) ir „Neįkainojama“ („Priceless“), atvirai paremti asmeniniu gyvenimu ir beveik nieko negražinantys. Pati Richie praeitį vertina filosofiškai – viskas buvo taip, kaip buvo. Užtai ją galima išnaudoti kaip pamoką vaikams, kai šie paaugs. Ko nors slėpti nėra prasmes – viskas vyko jau interneto eroje, taigi būti atvirai – vienintelė išeitis. Ir, kaip prisipažįsta pati Richie, ši mintis padeda jausis laisvai. „Harlow ir Sparrow dar per maži suprasti, ką išgyvenau, bet kada nors mes apie tai pasikalbėsime. Ir pradėsime taip: „Mamytė buvo labai nubausta.“

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Praeitis praeitimi, o šiandien ji renkasi šviežias žaliąsias sultis, ne šampaną ir nemano dar kada nors išgersianti taurę. Mėgsta užsiimti sodininkyste. Domisi fizika ir fotografija – dar nuo tų laikų, kai reikėjo ryškinti juosteles ir spausti nuotraukas tamsioje laboratorijoje. Fotografijos, kurių turi visą spintą, – didžiausias turtas. O laimingiausia jaučiasi namuose, kai draugai susirenka į nedidelį jaukų vakarėlį.

Kas rytą keliasi pusę šešių – tai vienintelės valandos, kai gali pabūti viena. O paskui prasideda, kaip pati sako, pasiutęs laikas, primenantis olimpines lenktynes: pažadinti vaikus, pagaminti pusryčius, suruošti pietų dėžutes, nuvežti atžalas į mokyklą, padirbti mama (pavyzdžiui, dabar ji savanorė – skaito klasėje). Grįžti namo ir imtis darbų.

Los Andžele turbūt ne viena mama sukasi tokiu beprotišku ritmu. Tačiau Nicole ne tik nesiskundžia, bet ir sako puikiai suderinanti motinystę bei darbą. Ir dar – esanti laiminga, nes pagaliau gyvena ramiai ir stabiliai. Net pradėjo gaminti (seniai pamiršti tie „Simple Life“ laikai, kai Nicole herojė niekaip negalėdavo susidoroti su paprasčiausia buitimi ir amžinai išlėkdavo iš visų darbų: net iš fermos, kurią turėjo tik valyti, jas su Paris išmetė). O šiandien didžiuodamasi pasakoja, kad sūnus mėgsta lašišų paplotėlius ir kad vaikai laiko ją griežta mama. Namuose galioja taisyklės: laiku eiti miegoti, valgyti sveiką maistą, suprasti, ką reiškia „ne“.

Visai kitokia buvo pačios Nicole vaikystė. Vieša paslaptis, kad ji – ne biologinė legendinio soulo muzikos atlikėjo Lionelio Richie (68) dukra. Jos tėvas – muzikantas Peteris Escovedo, mama Karen – asmeninė padėjėja. Peteris ir Karen buvo Lionelio ir pirmosios jo žmonos Brendos draugai, o supratę, jog nesusidoroja su gimdytojų pareigomis, neprieštaravo, kad Nicole, kuriai tuo metu buvo treji ar ketveri, persikraustytų į Richie namus. Pradžioje – kaip globotinė, paskui – kaip dukra. Muzikos legenda, apdovanotas daugybe „Grammy“, parašė Nicole dainą „Ballerina Girl“, didžiuojasi jos pasiekimais ir juokauja, jog neretai prisistato kaip Nicole Richie tėtis...

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nicole krikštatėvis buvo Michaelas Jacksonas, jos gimtadieniai būdavo rengiami dainininko „Neverland“ rančoje, tėvas draugavo su dabar jau šviesaus atminimo Nelsonu Mandela ir Prince’u, o šeimos vakarienėse galėjai sutikti tokias žvaigždes kaip Diana Ross ir Quincy Jonesas. Nicole sako apgailestaujanti, kad tuomet buvusi per maža daug ką suprasti iš tėčio ir jo bičiulių pokalbių.

Vadina savo vaikystę be galo laiminga – kaip ir dera mergaitei iš gerų namų, mokėsi groti violončele, smuiku, pianinu, taip pat dailiojo čiuožimo. Tėtis dažnai imdavo ją į gastroles, tad mergaitė anksti suprato, koks jis išties garsus ir kaip nenuilstamai dirba. Tokį pat darbštumą paveldėjo ir Nicole – ir dirbdama stengiasi griežtai laikytis dienotvarkės, kaip pati sako, turbūt dėl to, kad augdama stokojo disciplinos. Ir nepaprastai vertina stabilumą bei tvirtą pagrindą, kurį juodu su vyru Joeliu sukūrė dukrai ir sūnui.

Naujausi straipsniai