Nicole Kidman su vyru Keithu Urbanu reaguoja į katastrofą Australijoje: paaukojo didžiulę sumą pinigų

Nicole Kidman ir Keithas Urbanas reaguoja į katastrofą Australijoje/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-05 15:00
Gaisrai Australijoje, nusinešę mažiausiai 17 žmonių gyvybes ir išdeginę daugiau nei 4 milijonus hektarų žemės, prasidėjo rugsėjį. Jie tęsiasi iki šiol. Į baisią padėtį šeštadienį sureagavo ir aktorė Nicole Kidman su vyru, muzikantu Keithu Urbanu.

Nicole Kidman palaiko nukentėjusiuosius nuo siaubingų Australijos gaisrų ir kartu su Keithu Urbanu paaukojo pusę milijono JAV dolerių, nors jų pačių namams pavojus ir negresia.

Šeštadienį garsioji aktorė buvo itin nuliūdusi, duodama interviu žurnalistams, ji sakė, kad apgailestauja ir yra be galo sukrėsta dėl to, kas vyksta Australijoje.

„Mano visos mintys ir maldos yra su tais, kas nukentėjo nuo žiaurių gaisrų. Todėl mes aukojame 500 000 JAV dolerių įstaigai „Rural Fire Services“, kurios darbuotojai stengiasi panaikinti gaisrų padarinius“, – sakė garsi aktorė.

Nicole vyras, muzikantas Keithas Urbanas taip pat pasidalijo panašia žinute savo „Instagram“ paskyroje.

„Kol kas neužgesinta dar daugiau nei 130 gaisrų, žuvo daugiau nei pusė milijardo paukščių, roplių ir žinduolių – teigia ekologijos specialistai iš Sidnėjaus universiteto. Praėjusį trečiadienį Australijos valdžia atsiuntė karinius laivus ir orlaivius, kad šie padėtų malšinti gaisrų sukeltus padarinius.“

Ketvirtadienį prie Australijos ugniagesių prisijungė gaisrininkai iš JAV, Kanados ir Naujosios Zelandijos.

Naujausi straipsniai