Nicole Kidman ir Tomo Cruise'o dukra prakalbo apie scientologų tikėjimą: „Tai viskas, ko man reikia“

Bella Cruise, Nicole Kidman ir Tom Cruise / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsiųjų Holivudo žvaigždžių dukra Bella Cruise prakalbo apie scientologų religijos svarbą jos gyvenime. Praėjusiais metais pristačiusi savo drabužių kolekciją, mergina laišku kreipėsi į scientologų bendruomenę.

Bella pasinaudojo scientologų tarpe gerai žinoma pagalbos programa, kuri nuotoliniu būdu teigia padedanti susitvarkyti su įvairiausiomis baimėmis bei vidinėmis jausmų problemomis. Apie tai aktorių dukra paliko atsiliepimą.

„Tai buvo būtent tai, ko man ir reikėjo, – rašo B. Cruise. – Štai to ir ieškojau. Trūkstamos dalies. Dėkoju visiems padėjusiems. Tik dabar supratau, kas yra mano pirmtakai ir kokia esu aš.“

Isabella Cruise / Vida press nuotr.

Scientologijos sekėjai tiki, kad ši religija suteikia nuodugnų supratimą apie „žmogaus tikrąją dvasinę prigimtį“. Tačiau galimybė prieiti prie aukščiausių šios Bažnyčios sluoksnių įmanoma tik už stulbinamo dydžio įmokas, tad daugelis šio judėjimo iškiliausių veikėjų yra itin turtingi ir garsūs žmonės – kaip aktorius Willas Smithas (Vilas Smitas) ir jo šeima.

Nicole Kidman ir Tomas Cruise'as Bellą įsivaikino po vedybų. Kai garsi pora skyrėsi, Bella liko gyventi Los Andžele su savo tėčiu. Vėliau Tomas Cruise'as vedė aktorę Kate Holmes.

Nicole Kidman ir Tomas Cruise'as / zmones24.lt

Prieš keletą metų Bella Cruise sumainė aukso žiedus su IT specialistu Maxu Parkeriu, tačiau nė vieno iš savo tėvų į vestuves nekvietė. Mergina itin saugo savo asmeninį gyvenimą, tad apie save neleidžia kalbėti nei tėčiui, nei mamai.

Nicole Kidman viename interviu yra sakiusi, kad tuomet buvo tiesiog per jauna šeimai (žaviai rudaplaukei iš Australijos, tuomet debiutuojančiai Holivude, buvo 23-eji). „Viskas susiklostė labai greitai ir aš tikrai buvau jauna. Tačiau nesigailiu, juk santuoka dovanojo man Bellą ir Connorą“, – tikino aktorė.

Moteris ir dabar bendrauja su vaikais, tačiau nėra linkusi apie juos atvirauti.

Skaitykite daugiau