Nicky Hilton laukiasi trečiojo vaikelio: sesuo Paris skyrė jautrų sveikinimą

Nicky Hilton ir Jamesas Rothschildas / Vida Press nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Hilton“ paveldėtoja Nicky Hilton su vyru, garsiausios Europos bankininkų dinastijos palikuoniu Jamesu Rothschildu laukiasi trečiojo vaikelio. Garsiosios vakarėlių liūtės Paris Hilton sesė jau augina dvi dukras.

Moteris People.lt antradienio rytą patvirtino džiugią žinią. Vaikas gims 2022 m. vasarą, tačiau jo lytis kol kas nežinoma.

Pora jau augina dukteris Lily Grace Victoria (5 metų) ir Theodorą Marilyn (4).

2020 m. vasarį Nicky Hilton Rothschild leidiniui „People“ teigė, kad jai patinka būti mama, tačiau reikėjo „kantrybės, kad būtų geriausia savo versija“.

Nicky Hilton / Vida Press nuotr.

Paskutinį kartą Nicky buvo matyta Niujorke praėjusią savaitę vilkinti platų paltą, o pilvą buvo pridengusi Hermes pinigine.

Su džiugia žinia seserį pasveikino ir Paris Hilton. Prie nuotraukos su seserimi ji parašė: „Labai apsidžiaugiau dėl Nicky Hilton ir jos vyro Jameso, kai jie paskelbė apie trečią vaiką! Tu esi geriausia mama, o man patinka būti teta. Jūsų du gražūs angelai nekantrauja sutikti dar vieno kūdiko! Labai jus visus myliu.“

Primename, kad jaunesnioji vakarėlių liūtės Paris Hilton sesuo Nicky Hilton ir Jamesas Rothschildas susituokė 2015-ųjų liepos 10-ąją Kensingtono rūmuose Londone. Pora susipažino 2011-aisiais per „Formulės 1“ boso Bernie Ecclestone'o dukters Petros Ecclestone ir Jameso Stunto vestuves Italijoje ir netrukus pradėjo susitikinėti.

Nicky Hilton ir Jameso Rothschildo vestuvės (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau