Nickas Jonas neatsispyrė „Mis Visatos“ Olivios Culpo žavesiui

Nickas Jonas ir Olivia Culpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-29 06:02
Grupės „Jonas Brothers“ narys Nickas Jonas vasaros pradžioje tik juokais užsiminė, kad „Mis JAV“ rinkimuose žvalgysis naujos merginos, tačiau taip jau nutiko, kad būtent ten jam į akį ir krito 2012-ųjų „Mis Visata“ Olivia Culpo.

Nickas ir Olivia susipažino birželio viduryje per „Mis JAV“ rinkimus, kuriuos vedė dainininkas. „Šiuo metu aš esu laisvas, taigi labai laukiu šio konkurso“, – per spaudos konferenciją, vykusią prieš „Mis JAV“ konkursą, apie naujos merginos paieškas juokaudamas prasitarė Nickas Jonas. Bet būtent tame konkurse jo ir laukė netikėtai užklupę jausmai gražiausiai ne tik JAV, bet ir visos visatos merginai.

Netrukus 21-ąjį gimtadienį švęsiantis Nickas Jonas su Olivia Culpo pirmą kartą pastebėtas rugpjūčio pradžioje Niujorke. Pirmiausia gerbėjai porelę pastebėjo kartu išeinančius iš Nicko buto, kuomet jiedu meiliai laikė vienas kitą už rankų. Vos tik pastebėjo, kad Nicko gerbėjos juos atpažino, jiedu paleido vienas kito ranką. Nickas trumpai šnektelėjo su gerbėjomis, o Olivia tuo metu pasitraukė nuošaliau ir palaukė, kol jis atsisveikins su jomis.

Vėliau porelė buvo pastebėta vakarieniaujanti restorane „Ovest Pizzoteca“, kur taip pat atrodė, jog romantiškai leidžia laiką. Išėję iš restorano Nickas ir Olivia susikibo už rankų ir vaikščiojo po Niujorką.

„E! News“ šaltinis tvirtina, kad Nicko ir Olivios santykiai dar labai nauji, jie tik vaikšto į pirmuosius pasimatymus ir bando vienas kitą pažinti artimiau. Kuo tai baigsis, parodys tik laikas, tačiau Nickas Jonas jau buvo nuvykę į naujosios merginos gimtąjį miestą, kad susipažintų su jos šeima.

21-erių gražuolė Olivia Culpo „Mis JAV“, o vėliau ir „Mis Visatos“ karūna pasipuošė 2012-aisiais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai