Nickas Jonas pasipiršo daugiau nei 10 metų vyresnei mylimajai Priyanka Chopra

Nick Jonas ir Priyanka Chopra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-18 20:56
Vaikinų grupės „Jonas Brothers“ narys Nickas Jonas (25) paskelbė apie savo sužadėtuves su indų aktore Priyanka Chopra (36). Džiugią žinią pora patvirtino sekmadienio rytą socialiniuose tinkluose pasidalydami nuotrauka, kurioje ant N. Jonas mylimosios piršto matyti didžiulis sužadėtuvių žiedas.

Kaip praneša naujienų portalas People.com, sužadėtuvės vyko Indijoje, Mumbajuje. Poros piršlybos – neeilinės. Jose dalyvavo abiejų įsimylėjėlių šeimos, kurios šia proga susitiko pirmą kartą. Ceremonijoje dalyvavo ir daug Bollywoodo aktorių. 

Socialinio tinklo paskyroje P. Chopra pasidalijo serija nuotraukų, kuriose matyti jos mama Madhu, brolis Siddharthas, Jono tėvai Denise ir Kevinas. Šeimos pozuoja šalia logotipo, kuriame matyti poros vardų inicialai „NP“. 

Taken.. With all my heart and soul..

A post shared by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

Nuotraukų serijoje įsimylėjeliai įsiamžinę ir šalia Hindu dvasininko. Ceremonijos pavadinimu „pura“ metu jis juos palaimino ir palinkėjo ilgo ir gražaus gyvenimo kartu. „Vienintelis būdas tai padaryti, kartu su šeima ir dievu. Ačiū už gražius norus ir palaiminimus“, – rašė N. jonas sužadėtinė. 

Naujausi straipsniai