Neužtikrinta finansinė situacija keičia Mariaus Jampolskio įkurtuvių ir atostogų planus

Marius ir Renata Jampolskiai su dukra Vilte / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Marius Jampolskis (41) su žmona Renata (34) turi ne vieną šeimos tradiciją, o bene mieliausia iš jų susijusi su atostogomis bei poilsiu. Tiesa, pandemija, kaip ir daugumai, šeimos planus gerokai pakoregavo.

Dar anksčiau aktorius pasakojo, kad karantinas aukštyn kojomis apvertė jo dienotvarkę ir paliko be jokių pajamų. Tai apsunkino ir kiek atidėjo pilnavertiškas Jampolskių šeimos įkurtuves Vilniuje, naujuose namuose.

„Mums nebedaug ko betrūksta, bet neaiški finansinė situacija gali turėti įtakos mūsų kelionių tradicijoms, tad galbūt šį rudenį niekur nevyksime, o stengsimės „atidirbti“ už prarastą laiką“, – Žmonės.lt sakė M.Jampolskis.

Jis su žmona Renata ir dukra Vilte vėl grįžo gyventi į Vilnių po to, kai kelerius metus buvo įsikūrę atokiau nuo sostinės esančioje kaimiškoje vietovėje. Šeimai važinėjimas į didmiestį sukėlė keblumų ir apsunkino dukrelės galimybes kuo daugiau patirti, lankyti būrelius, bendrauti su bendraamžiais.

Marius Jampolskis su žmona Renata ir dukra Vilte / „Mark and Migle“ nuotr.

Kiekvieną rugsėjį pora išsiruošdavo į trumpąją, o sausį – į gerokai ilgesnę ir egzotiškesnę iškylą. Graikija, Portugalija, Amerika, Vietnamas, Naujoji Zelandija, Tenerifė, Italija – tai tik nedidelė dalis šalių, kur Marius ir Renata yra poilsiavę bei patyrę įvairiausių nuotykių. 

„Kartu jau apkeliavome pusę pasaulio“, – Žmonės.lt sakė Renata.

Norimų kelionės krypčių sąraše Jampolskiai šiuo metu pirmąją vietą skiria Australijai. Tačiau kada svajonė išsipildys, neaišku. „Darbai po truputį grįžta ir vasara turėtų būti gana įprasta“, – sakė M.Jampolskis. Kaip tik šiuo metu jis su Irūna Puzaraite-Čepononiene aktyviai ruošiasi dueto dešimties metų kūrybinio jubiliejaus koncertams.

Marius Jampolskis su žmona Renata

Programą dedikavo S.Povilaičio atminimui

Jubiliejinę programą duetas dedikavo legendiniam atlikėjui Stasiui Povilaičiui. Viso karantino metu Irūna ir Marius, nors ir atskirai, nuotoliniu būdu daug repetavo ir stengėsi, kaip įmanoma greičiau įgyvendinti savo sumanymą pagerbti S.Povilaičio atminimą – vos pasibaigus karantinui pilna koja grįžti į sceną.

Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė/ Asmeninio albumo nuotr.

Pirmieji dueto jubiliejiniai koncertai prasidės Palangoje jau liepos viduryje. Šiuo metu Marius ir Irūna aktyviai repetuoja kartu, įrašinėja maestro repertuaro dainas ir tikina, kad bus ne tik ką paklausyti, bet ir ką pasižiūrėti.

Vieną populiariausių Stasio Povilaičio repertuaro dainų „Švieski man vėl“ duetas pasirinko kaip titulinį jubiliejinės programos kūrinį.

Įvertinkite, kaip duetas perdainavo legendinę S.Povilaičio dainą:

Marius Jampolskis (16 nuotr.)
+10

Skaitykite daugiau