Netrukus tėvais tapsiantys Marijus Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė klausėsi „The Tiger Lillies“ koncerto

Ieva Daugirdaitė ir Marijonas Mikutavičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-08 20:40
Netrukus pirmagimio susilauksiantys Ieva Daugirdaitė ir Marijonas Mikutavičius trečiadienio vakarą leido Vilniaus Kongresų rūmuose – klausėsi britų „The Tiger Lillies“ koncerto.

Apie „The Tiger Lillies“ koncertą Vilniuje skaitykite čia. Iš viso koncerto klausėsi 900 žmonių – tiek, kiek Kongresų rūmuose yra vietų.

Tarp jų – ir keletas žinomų žmonių: stilistė Agnė Gilytė, netrukus tėvais tapsiantys Marijonas Mikutavičius ir dizainerė, stilistė Ieva Daugirdaitė, taip pat virtuvės šefas Liutauras Čeprackas su žmona Laura Čepukaite.

Šeimos pagausėjimo laukiančios poros nepraleido progos išgirsti neeilinio britų grupės „The Tiger Lillies“ pasirodymo.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Apie „The Tiger Lillies“

„Kabareto anarchistai“, „operos pankai“, „padūkę bepročiai“ – „The Tiger Lillies“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš šių apibūdinimų tiksliai nenupasakoja šios grupės kūrybos.

27 metus gyvuojanti grupė kiekvienu pasirodymu ir nauju albumu šokiruoja, žavi ir pritrenkia, piktina, stebina ir užburia. Tarpukario Berlyno kabareto, dramaturgo Bertolto Brechto kūrybos, romų muzikos įkvėpta trijulė „The Tiger Lillies“ sukūrė savąjį, ironijos ir juodojo humoro pilną pasaulį. Tokį, kuris žavi ir snobiškus teatro kritikus, ir madingiausią didmiesčių publiką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai