Netrukus tėvais tapsiantys Anžela ir Žygimantas Gečai įsiamžino jaukioje fotosesijoje: „Norėjome romantikos ir lengvumo“

Anžela ir Žygimantas Gečai / Ieva Jazz photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-19 12:59
Skaičiuodami paskutinius nėštumo mėnesius Anžela Adamovič-Gečienė ir Žygimantas Gečas nusprendė įamžinti laukimo džiaugsmą ir sudalyvavo jaukumu alsuojančioje fotosesijoje, kuria pasidalijo ir su Žmonės.lt

Pasak Anželos, ši fotosesija nebuvo spontaniška, o pajūrį pora pasirinko ne šiaip sau – būtent Klaipėdos paplūdimyje prieš dvejus metus Žygimantas pasipiršo Anželai. „Ne visada spėjame nuvažiuoti iki pajūrio, todėl nusprendėme įsiamžinti Klaipėdoje, ten kur vyko mūsų sužadėtuvės. Norėjome romantiškos ir lengvos fotosesijos“, – sakė dainininkė.

Kalbėdama apie nėštumą Anžela neslėpė džiaugsmo – šeimoje nuotaikos pačios geriausios.

„Žinoma, kartais pajaučiu hormonų sustiprėjimą, tačiau nesu ta išprotėjusi būsima mama“, – šypsojosi A. Adamovič-Gečienė.

Kad Gečų šeima laukiasi, visiems tapo akivaizdu, kai jiedu pasirodė „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonijoje: prigludę drabužiai paryškino gražiai suapvalėjusį Anželos pilvuką. Iki šiol į platesnius komentarus ta tema nesileidusi pora neatskleidžia, kada atžala turėtų gimti.

„Kai gims – būtinai pranešime“, – juokėsi moteris.

Anžela ir Žygimantas susipažino muzikiniame projekte „X Faktorius“. Tikriausiai teisingas tas posakis, kad nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis. Tik šį kartą žodį neapykanta reiktų pakeisti konkurencija. 2014 metais Žygimantas tapo projekto „X Faktorius“ nugalėtoju, o Anžela užėmė antrąją vietą. Būdami varžovais jie krito vienas kitam į akį ir kaip didžiausią prizą išsinešė ne pinigus, o atrastą jausmą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai