Netrukus startuos „Vyrų mados savaitė“. Ko nepraleisti?

Marija Palaikytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-25 16:11
Balandžio 26 d., ketvirtadienį, – trečiosios „Vyrų madų savaitės“ startas. Pasak organizatorių, siekiama išlaikyti praeitais metais sukurtas tradicijas – organizuojama ir paroda, ir konferencijų diena, ir stilingųjų apdovanojimai, bet kartu stengiamasi įpinti naujovių, kurias kurs mados savaitės svečiai ir pranešėjai. Taigi, kokius svarbiausius renginius verta pasižymėti savo kalendoriuje?

„Vyrų mados savaitė“ – tai ne tik renginys apie vyrų madą. Kartu norime ugdyti supratimą apie pačią industriją. Todėl savaitės programoje bus visko – nuo duoklės stilingiausiems, naujausių kolekcijų pristatymo iki naudingų įžvalgų tiems, kurie bando atrasti savo kelią šioje srityje. Vis dėlto pagrindinis akcentas – tai vyrų stilius. Labai norisi paskatinti vyrus daugiau dėmesio skirti sau, nebijoti eksperimentuoti ir atrasti labiausiai patinkantį stilių. Čia susitiks savo srities profesionalai, stilingi ir ištroškę naujų žinių ir patirčių vyrai – ar gali būti geresnė aplinka pagauti įkvėpimą?“ – retoriškai klausia renginio organizatorės Marija Palaikytė ir Julija Valiulienė.

Organizatorės dalijasi „Vyrų mados savaitės“ programa ir pataria, ko turėtų nepraleisti kiekvienas vyriškos mados mylėtojas.

04 26, ketvirtadienis – Vilniaus rotušėje bus pristatyta tarptautinio pripažinimo sulaukusi garsaus mados fotografo Karel Losenicky darbų paroda. Šio menininko nuotraukos puošė „Vogue“, „Harper‘s Bazaar“ ir kt. žymius mados žurnalus. Su K. Losenicky kūriniais Vilniaus rotušėje susipažinti galima bus iki gegužės 7 d., vėliau ši paroda bus perkelta į prekybos centrą „Ozas“.

05 02, trečiadienis – kultūros bare „Kablys“ vyks naujausių kolekcijų pristatymai. Savo kūrinius pristatys žymūs Lietuvos ir užsienio šalių dizaineriai: Julija Janus, „Harmman“, „The Dark“, net trys jaunosios kartos dizaineriai iš Italijos – Alessandro Trincone, Federico Cina, Dante Leo Capasso, taip pat svečiai iš kaimyninių šalių – Latvijos dizaineriai „One Wolf“ bei „Status by Shtamguts“, Lenkijos atstovai „Trad Studio“.

05 03, ketvirtadienis – PC „Ozas“ vyks konferencija apie ryškiausias vyrų mados tendencijas. Jas pristatys prestižinio mados instituto „Polimoda“ atstovas ir prekės ženklo „Pluma“ vadovas Niccolo Sbaraglia. Taip pat konferencijoje įžvalgomis dalinsis Lietuvos mados ekspertų duetas – Ieva Zubavičiūtė ir Arnoldas Remeika, lietuvių mėgstamas dizaineris Robertas Kalinkinas. Konferenciją moderuos M. Palaikytė.

05 03–04, ketvirtadienis ir penktadienis – PC „Ozas“ laikinai veiks „Pop Up“ tipo parduotuvė, kurioje bus galima apžiūrėti ir įsigyti dizainerių pristatytų kolekcijų atributų: aksesuarų, drabužių ir parfumerijos gaminių. Pasak organizatorių, tai išskirtinė proga iš arti susipažinti su vienetiniais kūriniais, kurie paįvairins kiekvieno stilingojo garderobą.

05 04, penktadienis – kultūros bare „Kablys“ vyks „Vyrų mados savaitės“ uždarymas, kurio kulminacija – stilingiausio Lietuvos vyro apdovanojimai. Iškilmingoje ceremonijoje bus apdovanoti šešiose kategorijose nominuoti stilingiausi Lietuvos vyrai bei stilingiausio metų vyro titulo laimėtojas. Praėjusiais metais stilingiausio titulą iš Juozo Statkevičiaus perėmė Donatas Montvydas.

Daugiau informacijos apie „Vyrų mados savaitę“ galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“ esančiame oficialiame renginio puslapyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai