Netrukus startuos kasmetinis gerumo ir vilties projektas – „Išsipildymo akcija“

Laura Blaževičiūtė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-17 11:18
Didžiausias šalyje socialinis projektas „Išsipildymo akcija“ jau šešioliktus metus iš eilės išties pagalbos ranką tiems, kam jos labiausiai reikia – sergantiems Lietuvos vaikams – būtent tiems, kuriems medikai jau nesuteikia daug vilčių pasveikti ar net išgyventi. Akcijos organizatoriai TV3 televizija ir SEB bankas kviečia žmones nebūti abejingais ir pranešti apie vaikus, kuriems itin reikalingas gydymas, medicininė įranga ar kitokia, sveikatos būklę galinti pagerinti, pagalba.

Kasmet akcijos metu padedame vaikams, kurie serga itin sunkiomis, retomis ligomis, kuriems ši akcija dažnai būna paskutinė viltis išgelbėti gyvybę, gauti reikalingą gydymą ar priemones, kurios palengvintų jų kasdienybę. 

Nors prie projekto dirba daugybė atsidavusių žmonių, bet tikrai gali būti, kad į jų akiratį nepakliūva tie, kuriems pagalbos ypač reikia. Todėl raginame Lietuvos žmones apsidairyti aplinkui – gal kaimynai, pažįstami ar bendradarbiai augina vaikutį, kuriam reikalingas gydymas. Šeimos, besirūpinančios ligoniukais, ne visada išdrįsta kreiptis pagalbos, ar paskendusios kasdieniuose rūpesčiuose tiesiog nepastebi šios informacijos. Pranešdami apie tuos, kam reikalinga pagalba – jūs jau padėsite“, – kvietė Laura Blaževičiūtė, TV3 generalinė direktorė.

Taigi, jei žinote vaikų, kurie labai sunkiai serga ir kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų, praneškite apie juos projekto organizatoriams užpildydami trumpą klausimyną akcijos tinklapyje ČIA iki spalio 31 d.

Gustas, Lukas, Nojus, Vakaris, Vakarė, Lukrecija, Adelė, Erikas, Tomašas, Meda, Zoe, Rusnė, Ramunė, Kotryna, Uršulė, Vėjas, Gabrielė, Kajus, Milana, Matas, Mantas, Adelina, Deividas – visiems šiems vaikams buvo padėta pernai vykusios akcijos metu. Iš viso per penkiolika „Išsipildymo akcijos“ metų pagalba suteikta net 160-iai itin sunkių ligoniukų – kai kurie jų net buvo išplėšti iš mirties gniaužtų.

Naujausi straipsniai