Netrukus seneliu tapsiantis Arūnas Valinskas nesuvaldė ašarų

Arūnas Valinskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-03 09:15
Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ tikru iššūkiu tampa ne tik scenoje pasirodantiems duetams, bet ir komisijos nariams. Motinos dienos išvakarėse televizijos žiūrovus nustebins ypatingai jautri laida, kurios metu ašarų suvaldyti nepavyko net pramogų pasaulio vilkui Arūnui Valinskui.

Šeimynių duetų projekto komisijos nariai jau ne kartą teigė, kad jiems šis projektas – ypatingai sunki užduotis. „Negali likti abejingas, kai scenoje ne tik dainuojama, bet ir atskleidžiamos gražiausios emocijos ir jausmai. Tai, ką mato televizijos žiūrovai – mūsų ašaros, juokas, simpatijos – viskas yra tikra ir nesuvaidinta. Po filmavimų jaučiuosi emociškai išsunkta, bet mėgaujuosi kiekviena to sekunde“, – teigė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Motinos dienai skirti pasirodymai, žinoma, atskleidė jautriausias dalyvių puses. Mamos buvo skiriami gražiausi žodžiai ir visų laikų jautriausios dainos. Jaudulio ir ašarų nepavyko sulaikyti ne tik dalyviams, bet ir tvirtajam Arūnui Valinskui, būtent per šį filmavimą atskleidusiam, kad netrukus taps seneliu.

„Labai retai būna, kad baigtųsi tekstas, bet šį kartą taip nutiko. Aš tyliu“, – neslėpdamas sudrėkusių akių atskleidė A.Valinskas.

Arūną sujaudinęs pasirodymas ir gražiausios dainos, skirtos mamai – jau šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai