Netrukus gimdysianti Jessica Simpson atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį ir atskleidė mažylės vardą

Jessica Simpson / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-22 09:57
Amerikiečių TV laidų žvaigždė, dainininkė bei dizainerė Jessica Simpson rugsėjo mėnesio pradžioje su gerbėjais pasidalijo džiugia žinia – ji laukiasi trečiosios atžalos.

J. Simpson ne kartą yra kalbėjusi – vaikai jai suteikia didžiulį džiaugsmą ir nors šis vaikelis – neplanuotas, visa šeima labai jo laukia. Žiniomis pie savo nėštumą J. Simpson pasidalijo socialinio tinklo paskyroje.

Netrukus po to gerbėjams ji parodė ir suapvalėjusias kūno formas bei atskleidė vaikelio lytį. „Ši mergytė pavers mus penkių asmenų šeima. Labiau džiaugtis negalime. Tai tikras palaiminimas,“ – socialiniame tinkle skelbė ji.

Savaitgalį moteris atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Juose Jessica buvo pasipuošusi laisva balta suknele, o galvą padabinusi gėlių karūna. 

View this post on Instagram

💚 Birdie’s Nest 💚

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Akimirkomis iš vakarėlio moteris pasidalijo savo socialiniame tinkle. Visose nuotraukose matomas vardas – Birdie. Užsienio naujienų portalai spėja, kad tai, tikriausiai, bus netrukus gimsiančios dukrelės vardas.

View this post on Instagram

💚 Birdie’s Nest 💚

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Naujojo šeimos nario nekantriai laukia ir šešerių sulaukusi Maxwell bei penkerių Ace‘as. Šie nenustoja klausinėti mamos įvairiausių klausimų, kurie neretai prajuokina Jessica.

„Kiekvieną dieną sulaukiu linksmų vaikų klausimų, – žurnalui People pasakojo Jessica Simpson. – Jie nori žinoti viską: kaip pas mamytę atsiranda pieno, kaip vaikelis gims, kas būtų, jeigu prie mamytės pilvo pritaisytume garsiakalbį, ar tuomet galėtume bendrauti su kūdikėliu ir pan.“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai