Netrukus gimdysianti Ineta Stasiulytė jau išrinko kūdikiui vardą

Filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ pristatymas / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-16 13:34
Sekmadienį tęsiasi dviejų dienų trukmės populiariosios kultūros festivalis „Comic Con Baltics“. Pagal visame pasaulyje žinomą ir mylimą formatą organizuojamas renginys savo svečiams siūlo susitikimus su pasaulinio lygio žvaigždėmis, „cosplay“ konkursą, naujausius kompiuterinius žaidimus bei būsimų filmų pristatymus. Vienas tokių – lietuviška komedija „Tarp mūsų, mergaičių“.

Populiariausių Lietuvoje komedijų „Tarp mūsų, berniukų...“ ir „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ režisierius Kęstutis Gudavičius šįkart nusprendė nukreipti žvilgsnį į dailiąją lytį. Vienas pagrindinių vaidmenų patikėtas publikos numylėtinei Inetai Stasiulytei.

Bet kurią dieną pagimdyti galinti Ineta vis dar nenustygsta vietoje. Penktadienį ji, reklamuodama naujausią filmą, dalyvavo vienoje pokalbių laidoje, o sekmadienį aktyviai įsitraukė į diskusiją „Comic Con Baltics“. Diskusijos vedėjas Justinas Jankevičius netruko pajuokauti, teiraudamasis pubilkos: „Ar mes čia turime gydytojų? Kiek gimdymų jau esate priėmę?“ O juokų čia išties nedaug, kaip sakė Ineta, kaip tik sekmadienį prasidėjo 39 nėštumo savaitė.

Filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ pristatymas / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotr.
Filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ pristatymas / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotr.

Juostoje „Tarp mūsų, mergaičių“ Ineta vaidina taip pat nėščią moterį Godą. Pasirodo, filmo idėją prodiuseriui Mantvidui Žalėnui pakišusi Ineta turėjo atlikti visai kitą vaidmenį, tačiau žinia apie nėštumą pakoregavo visos kūrybinės grupės planus – specialiai Inetai sukurtas vaidmuo galiausiai atiteko Rimantei Valiukaitei. Svarstyta, kad Inetos visai reikėtų atsisakyti filme, bet vėliau Mantvidas ir Kęstutis persigalvojo – juk jie kaip tik turi nėščią heroję.

„Sutarėme su Ineta, kad į titrus būtinai įtrauksime jos kūdikio vardą ir pavardę“, – šypsojosi Mantvidas.

„Vardą jau žinome. Tik lytį reikia sužinoti – nuo to galūnė keisis“, – pridūrė Ineta.

Aktorė guodėsi, kad dėl nėštumo sulėtėjo ne tik jos judesiai, bet ir reakcija. Dėl to ne kartą iškilo nesklandumų filmavimo aikštelėje, pavyzdžiui, kartojant kadrą ji pamiršdavo, kaip anksčiau jame judėjo. Ineta juokėsi, kad besilaukiant laikas jai tarytum sustojo.

„Mes labai bijojome dėl Inetos – juk besilaukianti moteris filmavimo aikštelėje, kur darbo diena trunka 12 valandų. Tuo tarpu Ineta nieko nebijojo“, – aktorės drąsa stebėjosi Kęstutis, tačiau Ineta jam neatsakė tuo pačiu. Kvatodamasi ji papasakojo istoriją, kaip vidury nakties iškėlė sceną režisieriui: „Šitas žmogus mane prievartavo! Porą kartų vos ne iki ašarų. Liepė man valgyti bulką, o aš norėjau duonos. Naktinė pamaina, ketvirta ryto, o mes turime šitą diskusiją. Galiausiai supratau, kad turiu nusileisti, nes rekvizitininkas atėjęs pasakė, jog jie tiesiog nepasiruošė duonos.“

Filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ pristatymas / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotr.
Filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ pristatymas / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotr.

Filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ centre – šešios labai skirtingos moterys. Tarp jau minėtų aktorių komandos buvo ir Aušra Štukytė, sukūrusi Jolantos personažą. Viena įsimintiniausių scenų jai – apsilankymas SPA.

„Skaitant scenarijų ši scena atrodė maloniausia, bet pasirodė, kad ji – pati nemaloniausia. Mes visos turėjome gulėti pieno vonioje su rožių žiedlapiais. Pasirodė, kad ta tikroji pieno vonia yra ne tokia balta ir ne tokia ir graži, kaip tikėjomės. Mūsų dailininkai sugalvojo, kaip ją padaryti baltą – pripylė pieno ir pieno miltelių. Po repeticijos mes išlipome iš vonios tiesiog surūgusios. Beje, flmavimas truko pusę dienos“, – prisiminė Aušra.

„Po repeticijos joms jau reikėjo verstis būti laimingoms. Maža to, galėjome vandenį padaryti šiltą, kad būtų malonu jame būti, bet nuo šilumos rasoja kameros. Tad vanduo turėjo būti vos drungnas“, – sunkumus prisiminė režisierius.

Tačiau didžiausi sunkumai jau praeityje, o prieš akis – ilgai laukta premjera. Filmas „Tarp mūsų, mergaičių“ kino teatrus pasieks gruodžio 28 dieną.

Naujausi straipsniai