Netrukus gimdysianti Beyonce pasidalijo dviprasmiškus jausmus keliančia nuotrauka

Beyonce su dukra Blue Ivy / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Beyonce (35) jau visai netrukus susilauks dvynukų. Džiaugsmingu laukimu gyvenanti atlikėja antradienį pasidalijo naujausia šeimos nuotrauka, sukėlusia diskusiją tarp jos gerbėjų.

Naujausioje fotografijoje Beyonce pozuoja su savo dukterimi Blue Ivy (5). Meili motinos ir dukters nuotrauka turi vieną kabliuką – Blue Ivy sėdi ant mamos pilvo. Tai Beyonce gerbėjams pasirodė labai skausmingas, net rizikingas momentas.

Juolab, kad dar balandžio pradžioje buvo pranešta, jog dainininkei medikai liepė pasisaugoti ir patausoti save. Gydytojai uždraudė Beyonce pasirodyti muzikos festivalyje „Coachella“, dalyvauti mados pokylyje „Met Gala“, skraidyti lėktuvais.

Beyonce mama Tina Knowles anksčiau žiniasklaidai sakė, kad jos dukra jaučiasi dvigubai laiminga – juk laukiasi dvynių. Tačiau tuo pačiu – ir žymiai sudėtingiau, nei laukdamasi dukters Blue Ivy, kuriai šiuo metu 5 metai.

„Žinoma, šį kartą Beyonce nėštumas kitoks, nei laukiantis pirmagimės. Dabar žymiai sudėtingiau, bet mano dukra švyti iš laimės – juk ji nešioja po širdimi du stebuklus“, – sakė Tina Knowles.

Velykos Beyonce namuose (19 nuotr.)
+13
Dvynių besilaukianti Beyonce – stiliaus pavyzdys visoms nėštukėms (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau