Netradicinis „Sky is the limit“ vakaras subūrė žymias mados tinklaraštininkes

Tinklaraštininkės / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Miesto stiliaus centre „Europa“ esančiame moteriškų drabužių salone „MAX&Co.“ („Max Mara Fashion Group“ dalis), priklausančiame mažmeninės prekybos tinklui AB „Lėvuo“, vyko itališkos mados gerbėjų vakaras.

Renginio vedėja stilistė Viktorija Šaulytė jį pradėjo šūkiu „Sky is the limit“ (liet. Iki pat dangaus), kuris perteikė pagrindinę naujausios „MAX&Co.“ 2018-tų metų pavasario/vasaros kolekcijos dizainerių idėją. Su drabužiais kiekvieną dieną jaustis nežemiškai: pakylėtai, laisvai, tarytum sklęstum ore ligi pat debesų!

Renginio metu svečiai atliko asmeninio stiliaus nustatymo testą, o po jo žymios mados tinklaraštininkės Viktorija Šaulytė, Ieva Swan, Martina Vaičiūnaitė ir Kamilė Dambrauskaitė pristatė unikalius drabužių derinius skirtingam asmenybės tipui ir kvapus iš „L‘occitane“ aromatų linijos.

Laisvos sielos tipo merginos ir moterys kūrybiškos asmenybės, kurių stilius išskirtinis originaliais sprendimais. Tad stilistė Viktorija šį sezoną patarė atkreipti dėmesį į vieną ryškiausių ir drąsiausių tendencijų – sodrius floristinius motyvus. „Plačios klešnės ir subtiliai atviri pečiai – ne tik stilingas pasirinkimas, bet ir puiki priežastis gimti dar didesniam kūrybiniam polėkiui, kuris šio tipo asmenybėms gyvybiškai svarbus!“

Viktorija Šaulytė / Organizatorių nuotr.
Viktorija Šaulytė / Organizatorių nuotr.

Vakarėlių liūtė – pirmoji, kuri pasirodote šokių aikštelėje ir paskutinioji ją paliekanti. Atpažįstate save? Garsiai tinklaraštininkei Ievai jos pačios aktyvų gyvenimo būdą puikiai nusakantis drabužis – populiaraus plisė modelio suknelė iš laisvai krintančio audinio: „Šiai suknelei originalumo suteikia šį sezoną ypač madingas spalvinis blokas (kelių spalvų derinimas tarpusavyje), o plazdenanti medžiaga – ne tik tobulai tinka esant karštai dienai, bet ir pašėlusiam vakarėliui iki paryčių!”

Ieva / Organizatorių nuotr.
Viktorija Šaulytė / Organizatorių nuotr.

Miesto merginos asmenybė įvairialypė – ji spėjanti visur, tad jos garderobas visada apgalvotas ir nesunkiai transformuojamas. Mados tinklaraštininkė Kamilė klasikos mėgėjoms siūlo juodą plačių kelnių („MAX&Co.“ vadinamų Palazzo) ir palaidinės kostiumėlį. Avint batelius jis taps stilinga darbo „uniforma“, o juos pakeitus aukštakulniais ar ryškesniu aksesuaru – ypatinga vakaro apranga iškart po darbo. Drabužių universalumą vertina ir blogerė Martina. Ji pataria atkreipti dėmesį į sportinio (bomber švarko) ir klasikinio (varpelio formos sijono) stiliaus derinimą, kuris yra mados Top‘uose.

Tinklaraštininkės Kamilė ir Martina / Organizatorių nuotr.
Viktorija Šaulytė / Organizatorių nuotr.

Svajotoja = nepaliaujama romantikė. Stilistė Viktorija šio tipo asmenybėms rekomenduoja rinktis lengvus pastelinius tonus ir gėlių raštą, kuris šį pavasarį ne tik itin madingas, bet ir dar labiau pabrėžia moterišką švelnumą.

Skaitykite daugiau