Netradicinis naujos Due. tamprių kolekcijos pristatymas

Netradicinis naujos Due. tamprių kolekcijos pristatymas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-01 14:51
Spalvinga kūryba garsėjantis lietuviškas prekės ženklas Due. drauge su pirmąja Lietuvoje treniruočių studija STIMULUS šeštadienį Vilniuje įsikūrusioje Miesto laboratorijoje pristatė drauge kurtą naujieną – tamprių kolekciją, įkvėptą jūrų ir vandenynų temos.

Renginio svečiai buvo ne tik pakviesti susipažinti su šio sezono naujienomis, tačiau turėjo galimybę išbandyti kalanetikos treniruotę, kurią vedė studijos mokytoja Renata Šumskaitė, o po pamokos atsigaivinti Birutės natūraliu mineraliniu vandeniu.

Kaip teigia kūrybinis duetas Indrė Lukošiūnaitė ir Indrė Raubaitė, kurti bendras tampres drauge su treniruočių studija STIMULUS paskatino bendri interesai: „Mūsų kuriamas prekės ženklas neatsiejamas nuo gamtos, aktyvaus laisvalaikio, tad susipažinus su šios studijos vadove Greta, idėja imtis bendro projekto gimė natūraliai.” Merginos priduria, jog pastaruoju metu vis dažniau sulaukia dėmesio iš visai kitų kategorijų prekių ženklų, kurie nori bendradarbiauti. 

Netradicinis naujos Due. tamprių kolekcijos pristatymas / Organizatorių nuotr.
Netradicinis naujos Due. tamprių kolekcijos pristatymas / Organizatorių nuotr.

„Prieš daugiau nei metus drauge su Karoliu Strautnieku kūrėme tampres, skirtas KINO PAVASARIUI, šiuo metu dirbame su MO muziejumi ir tikimės įgyvendinti įdomius bendrus projektus ir ateityje”, – pasakoja Indrė Lukošiūnaitė. Pasak merginų, kolaboracijos skatina kūrybiškumą, daugėja patirčių, pažinčių, kurioms jų kūryba gali būti įdomi.

Paklausus STIMULUS studijos vadovės Gretos Lukauskaitės, kodėl buvo nuspręsta kurti būtent tampres, o ne kitą treniruotėms skirtą drabužį ar aksesuarą, ji patikino, jog šis drabužis buvo pasirinktas neatsitiktinai. „Esame turėję savo marškinėlių, bet visgi sportuojant, mes dažniausiai stebime savo kojas. Labai gera judėti matant gražius spalvų derinius ant kojų, jos, atrodo, net juda lengviau. Be to, mus užbūrė Due. tamprių tekstūra ir lengvumas. Visos, kurios pabando, sako, kad jautiesi „tarsi nuoga”, – pasakoja Greta.

Netradicinis naujos Due. tamprių kolekcijos pristatymas / Organizatorių nuotr.
Netradicinis naujos Due. tamprių kolekcijos pristatymas / Organizatorių nuotr.

„Pagrindinis siekis kuriant tampres, buvo perteikti jogos, pilateso, kalanetos suteikiamą ramybę, laiką sau ir savo vidiniam pasauliui, tad neatsitiktinai raštams buvo pasirinkta jūros, vandenyno tema. Melsvos spalvos, bangos ramina, liūliuoja, juk to patirti ir siekiama užsiimant treniruotėmis,” – tęsia I. Lukošiūnaitė.

Viena renginio svečių, iniciatyvos „Dydis nesvarbu” įkūrėja Giedrė Valavičiūtė, paklausta jos nuomonės apie tampres, atsakė: „Manau, jau seniai yra atgyvenęs stereotipas, kad raštuotas tampres gali dėvėti tik tam tikro sudėjimo kojas turinčios moterys. Mano garderobe tamprių užduotis net ne kojų šildymas, bet derinių papildymas spalvomis, raštais. Kartais jos tampa netgi pagrindiniu akcentu, aplink kurį formuoju visas likusias dalis. Dievinu, kai įdomūs ir nenuvalkioti paveikslai ar raštai atsiduria žmonių deriniuose.”.

Due. kūryba pasižymi gamtos motyvais, kūrėjos bendradarbiauja su menininkais bei prisimena klasikus. Susipažinkite drauge su treniruočių studija STIMULUS kurtomis tamprėmis jau dabar.

Žmonės.lt
Temos:
Stilius tamprės

Naujausi straipsniai