Netradicinis gimtadienis: kino salės atidarymas, filmo peržiūra ir ypatingas šviečiantis šokis

Pirmoji nekilnojamo turto kompanijos „Elite Group“ sukaktis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-19 09:11
„Taip gimtadienio dar niekas nešventė!“, – su šypsena vartydamas kvietimą į pirmąją nekilnojamo turto kompanijos „Elite Group“ sukaktį sakė dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino.

Jį, kaip ir kitus žinomus kviestinius svečius, nustebino ne tik vakaro formatas, bet ir vieta, kurioje šventė vyko. Iki šiol beveik niekas nežinojo, jog duris Kaune atveria dar viena nauja kino salė. Ji veiks kultūros centre „Tautos namai“. Pati salė kino teatrams būdingu principu įrengta prieš daugiau nei mėnesį, o specialus vaizdo ekranas – tik šios savaitės pradžioje. Kol kas tikslios detalės, kada kino salė bus atvira visuomenei ir kokius filmus joje bus galima žiūrėti, dar nėra aiškios.

Pirmoji nekilnojamo turto kompanijos „Elite Group“ sukaktis
Pirmoji nekilnojamo turto kompanijos „Elite Group“ sukaktis

„Tautos namai“ atstovai neslėpė – sprendimą atverti naujos kultūros erdvės duris paspartino „Elite Group“ noras būtent joje atšvęsti įmonės gimtadienį bei į jį pakviesti partnerius, klientus ir bičiulius. Į šalies nekilnojamo turto rinką kaip viesulas įsiveržusios agentūros marketingo vadovė Indrė Stasiulaitytė su šypsena sakė, jog „raudonojo kilimo“ formato renginyje vengė ir stengėsi jokiomis pašalinėmis detalėmis neužgožti jaukios, neįpareigojančios vakaro atmosferos.

„Juk kvietime rašėme, kad spragėsiais ir gera nuotaika bus pasirūpinta!“, - su šypsena sakė I. Stasiulaitytė.

Po animacinio filmo „Mažasis princas“, pasauliui pristatyto 2015- ųjų pavasarį, peržiūros, šventės organizatoriai svečiams pateikė dar vieną staigmeną – ragauti torto jie pakviesti ne žodžiu, o šviečiančiu šokiu, kurį atliko šokių studijos „Dance AK“ merginos. Specialiai tam vakarui jos buvo apsirengusios ypatingais kūrėjų dueto „Tado‘s mados“ marškinėliais.

„Mūsų simbolį – stilizuotą kaukolę, mados gerbėjai jau atpažįsta“, - pasakojo Tadas Kuzminskas.

Tačiau iki „Elite Group“ gimtadienio vakaro įdomių laisvalaikio drabužių gerbėjai tamsoje išryškėjančių marškinėlių nebuvo regėję.

„Tai dalis mūsų naujos pavasario kolekcijos, kurią pristatysime jau netrukus. Nors joje bus įvairiaspalvių marškinėlių trumpomis rankovėmis, tamsoje išryškės tik pilkieji“, - patikino kūrėjas.

Į duetą susijungę T. Kuzminskas ir Diana Želvienė mados pasaulyje iškart tapo atpažįstami dalį savo kūrinių papuošę neregėtu piešiniu. Jį šeimai skirtos laisvalaikio aprangos kūrėjai pavadino Adomu. Netrukus, dailiosios lyties atstovėms reikalaujant savojo simbolio, „gimė“ jo partnerė – Ieva.

„Piešiniams pozavo realūs žmonės“, - patikino T. Kuzminskas, kol kas jų tapatybių atskleisti nenorintis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai