Netikėtos vestuvės: Panevėžyje susituokė muzikos prodiuseris Marijus Adomaitis-Ten Walls

Marijus Adomaitis-Ten Walls/Irmanto Gelūno/"ŽMONĖS Foto" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-16 08:00
Pramogų pasaulį apskriejo netikėta žinia – šeštadienį antrąkart susituokė muzikos prodiuseris Marijus Adomaitis-Ten Walls (38). Vestuvėms Marijus pasirinko Panevėžį, nes iš čia kilusi jo išrinktoji.

Apie asmeninį gyvenimą neatviraujančio M.Adomaičio ir jo mylimosios Godos Fišerytės (31) vestuvės įvyko spalio 16-osios rytą Panevėžyje. 

Muzikos prodiuseris šeštadienį „Facebook“ pasidalijo keliais kadrais. Vienoje nuotraukų – kostiumu pasipuošęs jaunikis Marijus Adomaitis, o kitoje – jo ir mylimosios rankos, papuoštos vestuviniais žiedais.

„Mūsų diena“, – po nuotraukomis rašė M.Adomaitis.

Our Day 💍❤️

Posted by Marijus Adomaitis on 2021 m. spalio 16 d., šeštadienis

Jaunųjų vestuvių ceremonija vyko ne Civilinės metrikacijos skyriuje, o jaunųjų pasirinktoje vietoje. Portalo Žmonės.lt žiniomis, Marijus ir Goda itin pageidavo privatumo ir platesniam ratui neskubėjo atskleisti savo tuoktuvių plano. 

M.Adomaičio išrinktoji – septyneriais metais jaunesnė G.Fišerytė, dirbanti projektų vadove prekinių kreditų draudimo bendrovėje „Coface“. Jos mama – Panevėžyje kurianti žinoma menininkė Asta Fišerienė.

Spalio 1-osios vakarą M.Adomaitis „Facebook“ pasidalijo trumpa žinute, kurioje užminė mįslę apie sužadėtuves.

„My Fiancé (liet. mano sužadėtinė)“, – rašė jis. Prie įrašo muzikos prodiuseris pridėjo ir vaizdinę medžiagą, kurioje matyti jo mylimoji Goda su sužadėtuvių žiedu.

My Fiancé 💍 ❤️

Posted by Marijus Adomaitis on 2021 m. spalio 1 d., penktadienis

M.Adomaičiui ši santuoka – antroji. 2020-ųjų lapkritį muzikos prodiuseris oficialiai išsiskyrė su buvusia žmona Diana Adomaite. Ji buvo ne tik Marijaus antroji pusė, bet ir jo pagrindinė vadybininkė. Pora santuokoje praleido aštuonerius metus.

Primename, kad Lino Adomaičio brolis Marijus Adomaitis šlovės viršūnę pasiekė 2014-aisiais, kai Ten Walls kūrinys „Walking with Elephants“ pasiekė Didžiosios Britanijos radijo stoties BBC „Radio 1“ grojamiausių kūrinių pirmąjį dešimtuką ir užėmė antrą vietą britų muzikos topuose.

Naujausi straipsniai