Netikėto aristokratų vizito Airijoje metu susirinkusiųjų žvilgsniai krypo į Meghan Markle batelius

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-23 17:17
Penktadienį Jungtinės Karalystės princas Harry (33) su sužadėtine Meghan Markle (36) lankėsi Šiaurės Airijoje. Apie karališkosios poros vizitą į Belfastą iš anksto nebuvo pranešta, tad aristokratus pasitikusi minia tiesiog pašėlo iš džiaugsmo.

Viešnagės Belfaste metu princas su mylimąja bendravo su vietiniais muzikantais, apsilankė viename garsiausių Airijos barų „Crown Liquor Saloon“, kur bendravo su darbuotojais, papietavo. Pietų metu barmenas išmokė karališkąją porą įpilti į bokalą „Guinness“.

Vestuvėms besiruošianti pora taip pat apsilankė Lisberno parodų centre, artimiau susipažino su tragiškai pagarsėjusio laivo „Titanikas“ istorija.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Mados ikona vadinama Meghan Markle viešnagės metu atrodė kukliai, tačiau jos minimalistinis stilius vis tiek prikaustė žvilgsnius. Išvykai ji rinkosi šviesų dizainerės Victorios Beckham megztinį, dizainerės Gretos Constantine žalią sijoną žemiau kelių ir smėlio spalvos „Mackage“ paltą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Jau penktadienio pavakarę nebebuvo galima įsigyti nė vieno iš šių drabužių – karališkosios šeimos gerbėjai rūbus tiesiog šluote iššlavė. Prekyboje jau nebėra ir aksominių „Jimmy Choo“ aukštakulnių. Rudi bateliai tapo pagrindiniu Meghan Markle įvaizdžio akcentu – nuo jų buvo neįmanoma atitraukti akių.

Vienintelė madisčių, trokštančių nukopijuoti Meghan Markle stilių, viltis – tai ruda britų dizainerės Charlotte Elizabeth rankinė, kainuojanti šiek tiek daugiau nei 200 eurų. Beje, būtent ruda spalva šį pavasarį yra geidžiamiausia, kai kalbame apie galanteriją. Apie madingiausias šio sezono plačiau rankines skaitykite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai