Netikėti faktai apie M.Katlerį ir J.Nainį: kas sieja šiuos du žinomus vyrus?

Mantas Katleris ir Jonas Nainys / Stop kadras
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

TV žaidimas „galvOK“ išbandė jau ne vienos garsios šeimos stiprybę, o šį šeštadienį vienas prieš kitą į kovą stojo pramogų pasaulio numylėtiniai, Jonas Nainys ir Simona Nainė. Abu jie ne tik įsitraukė į žaidimą, bet ir pasidalino dar niekam negirdėtais faktais iš savo gyvenimų.

Simona ir Marijonas žaidė vienoje komandoje, o daug panašumų radę Jonas ir Mantas bandė juos įveikti ir į sukčiausius klausimus atsakyti priešingoje komandoje.

Prieš kelias savaites Nainiai minėjo ypatingą progą – 8-ąsias savo vestuvių metines. Vis dar pakilių nuotaikų lydimi sutuoktiniai laidoje neslėpė vienas kitam šiltų jausmų, o Andriui Žiurauskui pasiteiravus, kurioje srityje žmona yra stipriausia, Jonas iškart atsakė už ją: „Santykiai!“

„Šiandien Jonas vietoje gėlių galėtų leisti man laimėti“, – juokavo Simona, o jos komandos kapitonas M.Mikutavičius pridėjo, kad jei Jonas žmonai laimėti visgi neleis, kitų vestuvių metinių gali jau ir nebebūti… 

Mantas ir Jonas, besirinkdami pirmąjį žaidimo klausimą, rado nemažai juos vienijančių detalių. Pasirodo, kad abu jie yra kilę iš Pasvalio krašto. Tačiau net ir tai – ne vienintelis  juos siejantis dalykas.

„Mūsų mamos yra kartu dirbusios toje pačioje kirpykloje“, – nustebino Jonas.

S.Nainė taip pat pasidalino dar niekam nežinomu faktu apie save. Gavusi klausimą apie dulkių siurblį, drabužių kūrėja atskleidė, kad anksčiau juos yra pardavinėjusi telefonu, tad apie jų galingumą ir įvairiais specifikas žino išties nemažai.

Jonas Nainys ir Simona Nainė

Šio šeštadienio laidoje įvyko ir dovanų lietus, tačiau šįkart apdovanoti buvo ne svečiai ar kapitonai. Gražus M.Mikutavičiaus gestas sutiktas audringais plojimais, o kas tiksliai įvyko – pamatysite laidoje.

Lauks ir daugiau staigmenų. „galvOK“ pasirodė žinomas vyras, retai besilankantis Lietuvoje. Čia, kartu su savo grupe, jis sukūrė tikrą šou, kuris privertė dainuoti kartu ir svečius, ir publiką.

Kodėl vienas klausimas M.Katleriui primins kelionę, į kurią labai norėjo leistis su savo mylimąja Aiste? Koks produktas anksčiau JAV vaistinėse būdavo parduodamas kaip vaistas nuo bet kokių nervinių negalavimų? Kas lėmė daktariškos dešros pavadinimą?

Atsakymai į visus klausimus – šeštadienio vakarą, laidoje „galvOK“ 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau