Netikėtas žingsnis: hercogienė Meghan dar kartą apsiavė vestuvinius batelius

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-22 17:57
Sasekso hercogienė Meghan išmoko Kembridžo hercogienės Catherine padiktuotą pamoką – liaudis tiesiog dievina, kai jos antrą sykį apsivelka tuos pačius drabužius.

Prabėgus vos mėnesiui nuo vestuvių su princu Harry Meghan jau spėjo perdirbti savo įvaizdį. Ir ne bet kokį, o vestuvinį. Paaiškėjo, kad praėjusį savaitgalį Sasekso hercogienė per princesės Dianos dukterėčios Celios McCorquodale vestuves su Georgu Woodhouse‘u apsiavė savo vestuvinius batelius. Tai nustebino daugelį karališkosios šeimos gerbėjų.

Baltus satino aukštakulnius sukūrė prabangių batelių prekės ženklas „Aquazzura“. Deja, paprastiems mirtingiesiems šių batelių neįmanoma įsigyti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Faktas, kad Meghan antrą kartą apsiavė savo vestuvinius batelius vertas dėmesio – iki šiol karališkojoje šeimoje tai nebuvo praktikuojama. Štai Kembridžo hercogienės Catherine vestuviniai bateliai, dekoruoti nėriniais, saugomi kaip relikvija.

Sasekso hercogienės polinkį taupyti parodo ir šventei pasirinktas plaukų aksesuaras (angl. fascinator). Pieno spalvos papuošalą aristokratė įsigijo parduotuvėje „Marks & Spencer“, kur jis kainavo maždaug 33 eurus. Tiesa, suknelė kainavo gerokai daugiau – margos „Oscar de la Renta“ suknios kaina siekia 4 758 eurus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai