Netikėtas vizitas: Mauzeris ir Sūrskis prezidentūroje aplankė Dalią Grybauskaitę

Mauzeris ir Sūrskis su Dalia Grybauskaite / Roberto Dačkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-03 14:28
Humoro laidos „Dviračio šou“ personažai Mauzeris ir Sūrskis pajuokauti išdrįso su pačia Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite.

Už šių personažų kaukių nesislepiantys aktoriai Rimas Šapauskas ir Algis Ramanauskas penktadienį apsilankė prezidentūroje ir linksmai pabendravo su pačia šalies prezidente Dalia Grybauskaite.

„Šiandien Prezidentūroje mane aplankė Mauzeris ir Sūrskis“, – su šypsena po jų visų trijų nuotrauka parašė prezidentė Dalia Grybauskaitė, linksmu kadru pasidalijusi savo „Facebook“ paskyroje.

Facebook nuotr.
Facebook nuotr.

Nuotrauka jau per pirmąjį pusvalandį sulaukė beveik keturių tūkstančių paspaudimų patinka ir komentarų, kad popietė prezidentūroje turėjo būti labai smagi.

„Reikėtų nepamiršti, kad ir graužikams gamtoje darosi vis sunkiau rasti maisto, todėl pelės žiemoti persikelia į ūkinius pastatus, rūsius, namus ir kitas šiltas patalpas, kur lengva patekti per plyšius ir žinoma, kur yra maisto ir vandens“, – „Valstiečių laikraštį“ juokaudamas citavo vienas „Dviračio šou“ laidos kūrėjų Haroldas Mackevičius, taip pat  pasidalinęs minėta nuotrauka savo „Facebook“ paskyroje.

Kaip praėjo Mauzerio ir Sūrskio vizitas pas šalies prezidentę pamatysite pirmadienį „Dviračio šou“ laidoje per Info TV.

Facebook nuotr.
Facebook nuotr.
Facebook nuotr.
Facebook nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai