Netikėtas susitikimas: Sasekso hercogai susipažino ir su Airijos prezidento šunimis

Meghan Markle ir princo Harry susitikimas su Airijos prezidentu Michaeliu Higginsu ir jo žmona Sabrina / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-11 21:09
Karališkajai šeimai šios savaitės dienotvarkė – itin įtempta. Pirmadienį buvo pakrikštytas Kate Middleton ir princo Williamo trijų mėnesių sūnelis Louisas, antradienio dieną visa kilmingoji šeima dalyvavo Karališkųjų oro pajėgų šimtmečio minėjime, o pavakarę Meghan Markle su princu Harry jau lankėsi Airijoje, kur susitiko su šalies ministru pirmininku Leo Varadkaru.

Elegantiška dizainerio Rolando Moureto suknele pasipuošusi Sasekso hercogienė su sutuoktiniu trečiadienį ne tik susitiko su Airijos prezidentu Michaeliu Higginsu bei jo žmona Sabrina, bet ir jų globojamais ir šveicarų veislės Berno zenenhundų šunimis: Brodu ir Sioda. Šios veislės šunis prezidentas augina jau 19 metų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pozuodamas kartu su prezidentu, jo žmona ir augintiniais Harry taip pat juokavo, kad šį vakarą vyksiančių futbolo rungtynių tarp Anglijos ir Kroatijos pergalę jie „parsiveš namo“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Airijoje M. Markle ir princas Harry viešės dvi dienas, tai pirmas jų oficialus vizitas užsienyje po vestuvių.

„Mes labai džiaugiamės čia būti, tai mūsų pirmas tarptautinis vizitas kaip sutuoktinių poros. Ir tikiuosi, kad jų bus dar labai daug. Stovėdamas čia, šį gražų vakarą, aš puikiai suprantu ir matau kodėl Airija tokia svarbi mano šeimai. Ir, žinoma, tiems, kurie čia atvyksta“, – antradienį kalbėjo princas Harry.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai