Netikėtas repo duetas: Giedrius Savickas ir Marius Repšys

Marius Repšys ir Giedrius Savickas / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ aktoriai Giedrius Savickas ir Marius Repšys fimavimo aikštelėje negailėjo geros energijos. Filmavimo komandą jie linksmino per pertraukėles – vienoje iš jų užfiksuotas į reperių klipą pretenduojantis vaizdas.

Minėtas įrašas štai čia:

Neįprasta žadanti būti komedija visos Lietuvos kino teatrus pasieks vasario 6 d. Filmas pasakos apie du draugus – Saulių (Giedrius Savickas) ir Paulių (Marius Repšys). Vaikinai gyvena mažame miestelyje, kuriame jų dienos slenka vienodu ritmu. Bet vieną dieną Sauliaus mylima mergina ima ruoštis vestuvėms – ji tekės už turtingo gruzino.

Nuliūdęs Saulius su Pauliumi sulaukia netikėtumo: vietinis verslininkas pasiūlo jiems prasilėkti nepaprasto grožio senoviniu automobiliu. Padauginę pašėlusiame vakarėlyje, Saulius ir Paulius automobilio ryte neberanda. Verslininkas už tai pareikalauja šokiruojančios duoklės – apiplėšti traukinyje vyksiančias vestuves. Kitaip jiems – galas. Nuo tos akimirkos Sauliaus ir Pauliaus  gyvenime prasideda pavojingi nuotykiai, o  jų draugystei skersai kelio stoja pinigai ir meilė.

Filmo režisieriai: Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus.

Filme vaidina: Giedrius Savickas, Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys, Šorena Džaniašvili, Balys Latėnas, Rita Žliobaitė bei kiti.

Oficialus „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonsas: 

Skaitykite daugiau