Netikėtas Česlovo Gabalio ir Vytauto Raudoniaus duetas gelbės nuo rudeniškų šalčių

Česlovas Gabalis ir Vytautas Raudonius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-29 16:16
Roko grupės „Pelenai“ lyderis Česlovas Gabalis ir jaunasis atlikėjas Vytautas Raudonius klausytojams pristato ką tik įrašytą dainą „Laisvas esu“. Muzikinį kūrinį atlikėjai vadina geru rudeninės depresijos priešnuodžiu ir klausytojams siūlo bent trumpam pabėgti nuo už lango tvyrančios darganos.

„Kai lauke darosi vis tamsiau ir šalčiau nori nenori pradedi galvoti, kur nuo viso to pasislėpti. Taigi, tokia lengva ir optimistiška daina apie laisvės pojūtį ir vasaros prisiminimus leidžia nors trumpam užmiršti šlapius batus ir varvančias nosis. Tikimės, kad ji veiks kaip antidepresantas ir padės klausytojams sulaukti šiltesnių orų“, – sakė Č.Gabalis.

Atostogų dvasia parašytą dainą duetas pradėjo įrašinėti vasarą, todėl, kaip sako V. Raudonius, joje daug saulės ir šilumos, ko visi jau spėjome pasiilgti.

„Nors abu esam dainininkai ir jau seniai pažįstami, mintis apie duetą kilo visai netyčia, kai kartu dalyvavome „Pink Floyd“ projekte. Repeticijų metu pradėjome svarstyt, kad vasara Lietuvoje labai trumpa ir kaip būtų galimą ją pratęsti. Taip ir gimė mintis apie dainą, o vėliau ir apie duetą“, – pasakojo V. Raudonius.

Paklaustas, ar drąsu dainuoti duetu su scenos grandu, atlikėjas sakė, kad Č. Gabalis yra puikus scenos partneris, tačiau ir jis pats muzikiniame pasaulyje nėra naujokas, todėl balsas įrašinėjant nedrebėjo. UNO slapyvardžiu geriau pažįstamas dainininkas yra atlikęs ne vieną muzikinį kūrinį.

Atlikėjai žada, kad didžiosiose Lietuvos radijo stotyse ši daina pradės skambėti netrukus.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai