Netikėtai pamačiusi dėdę iš Armėnijos Gabrielė Martirosianaitė pravirko scenoje

Gabrielė Martirosianaitė su dėde iš Armėnijos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-04 15:09
Trečiadienio popietę „Žvaigždžių duetų“ dalyviai gavo užduotį įkūnyti pasirinktą tautą. Gabrielės Martirosianaitės ir Jurijaus Veklenko duetas virto armėnais. Po pasirodymo Gabrielės laukė maloni staigmena – netikėtai pasirodė dėdė iš Armėnijos, kurį išvydusi ji nesuvaldė ašarų.

Trečiadienį koncertų salėje „Compensa“ vykusiame „Žvaigždžių duetų“ filmavime, projekto dalyviai virto užsieniečiais – poros tapo japonais, ukrainiečiais, amerikiečiais, rusais...

Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko pasirinko armėnų tautą. Ir ne šiaip – Gabrielės senelis ir dėdė gyvena Armėnijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gabrielė Martirosianaitė apie armėnišką prigimtį: „Užsispyrimo ir tvirto charakterio man nepagailėta“

Atlikus dainą, laidos prodiuseriai Gabrielę maloniai nustebino. Po pasirodymo buvo parodytas vaizdo siužetas, kuriame merginos senelis siunčia jai linkėjimus. O tuomet salėje su didele rožių puokšte pasirodė ir jos dėdė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

G.Martirosianaitė iš susijaudinimo nesuvaldė ašarų: „Pamačius senelio linkėjimus ir specialiai į studiją atskraidintą dėdę, ašaros ėmė tekėti upeliais. Su jais matausi retokai, nes jie gyvena Armėnijoje. O ir šiaip likau be galo nustebusi, tikrai nesitikėjau nieko panašaus“, – 15min pasakojo Gabrielė.

Gabrielė pasakojo, kad dėl tokios dovanos buvo verta tiek dirbti su šiuo pasirodymu.

„Iki šiol armėniškai mokėjau vos kelis žodžius, nes su gimine bendrauju visada arba rusiškai, arba angliškai. Todėl išmokti daugiau buvo tikrai sudėtinga. Bet aš labai norėjau. Jaučiu didelę pagarbą šiai kalbai, kultūrai ir ryšiui. Reikėjo pasistengti, bet kadangi prodiuseriai man padovanojo staigmeną, tai kartočiau visa tai dar šimtus kartų...“ – pasakojo ji.

Dėdė Lietuvoje nežada ilgai užsibūti, todėl G.Martirosianaitė stengsis išnaudoti kiekvieną akimirką su juo: „Dabar einame pietauti. Jis atskrido tik šiam filmavimui. Bet tikiuosi šią vasarą pati nuskristi į Armėniją pas jį ir senelį“, – šypsodamasi pasakojo Gabrielė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai