Netikėtai mirė grupės „The Cranberries“ vokalistė: dainininkei buvo vos 46-eri

Dolores O'Riordan / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-15 20:28
Pirmadienį, sausio 15-ąją, Londone mirė legendinės airių roko grupės „The Cranberries“ vokalistė Dolores O'Riordan, skelbia „Rolling Stone“. Dainininkės gyvybė užgeso, kai jai buvo vos 46-eri.

„Airių ir tarptautinės scenos dainininkė Dolores O'Riordan šiandien staiga mirė Londone. Jai buvo 46 metai. Airių grupės „The Cranberries“ pagrindinė vokalistė lankėsi Londone dėl trumpos įrašų sesijos, – rašoma grupės atstovo spaudai išplatintame pranešime. – Šiuo metu negalime pateikti jokių detalių. Šeimos nariai, išgirdę šią naujieną, yra prislėgti ir prašo gerbti jų privatumą šiuo sunkiu laikotarpiu.“

Dainininkės mirties priežastis nėra atskleidžiama. „The Irish Times“ pažymi, kad „The Cranberries“ praėjusiais metais turėjo sustabdyti koncertinį turą dėl prastos Dolores sveikatos.

Anksčiau D.O'Riordan buvo diagnozuota maniakinė depresija.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Su didžiule širdgėla sužinojau apie muzikantės, dainininkės ir dainų autorės Dolores O'Riordan mirtį“, – pirmadienį paskelbė Airijos prezidentas Michaelas Higginsas ir pabrėžė, kad jos mirtis – didžiulė netektis muzikos pasaulyje.

Dainininkas Dave'as Daviesas apie savo kolegės mirtį pasisakė tviteryje: „Mane šokiravo faktas, kad Dolores O'Riordan mirė taip staiga. Mes kalbėjomės prieš kelias savaites, dar prieš Kalėdas, ir ji atrodė laiminga bei sveika. Mes net kalbėjome, kad galėtume parašyti bendrų dainų. Neįtikėtina. Telaimina ją Dievas.“

Grupė „The Cranberries“ išgarsėjo pasauliniu mastu dešimtajame dešimtmetyje. Airiams šlovę atnešė hitai „Linger“, „Dreams“, „Zombie“.

Dolores O'Riordan

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Gimė 1971 m. rugsėjo 6 d. Limerike. Dolores buvo jauniausia iš septynių vaikų šeimoje.

1990-aisiais Dolores sudalyvavo atrankoje dėl vokalistės grupėje „The Cranberry Saw Us“ vietos. Broliai Noelas ir Mike'as Hoganai iškart priėmė Dolores į savo grupę. Vos po penkerių metų muzikos biblija tituluojamas žurnalas „Rolling Stone“ pavadino „The Cranberries“ sėkmingiausiu Airijos muzikos eksporto produktu nuo grupės U2.

Debiutinis grupės albumas „Everybody Else Is Doing It, So Why Can't We?“ pasirodė 1993 metais. Albumas buvo toks sėkmingas, kad jau kitais metais „The Cranberries“ pristatė antrąjį albumą „No Need to Argue“, kuriame buvo įrašytas ir įžymusis grupės hitas „Zombie“. Per grupės gyvavimo laiką „The Cranberries“ pardavė daugiau nei 40 mln. albumų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai