Netikėtai mirė garsiausia Bolivudo aktorė Sridevi Kapoor

Sridevi Kapoor / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 16:36
Bolivudo superžvaigždė Sridevi Kapoor šeštadienį netikėtai mirė. Aktorės gyvybė užgeso, kai jai buvo 54-eri. Liūdnas naujienas leidiniui „Indian Express“ patvirtino jos artimieji.

Sridevi mirė toli nuo gimtinės – ji viešėjo Dubajuje, kur vyko jos giminaičių vestuvės. Iš pradžių buvo teigta, kad Sridevi mirė nuo širdies smūgio. Pirmadienį Dubajaus policija pranešė, kad aktorė apalpusi nuskendo savo viešbučio kambario vonioje.

S.Kapoor gedi visa Indija. Pagarbą jai atidavė ne tik pramogų pasaulio atstovai, bet ir politikai. Indijos ministras pirmininkas Narendra Modi tviteryje rašė, kad Sridevi buvo kino veteranė, kurios karjeroje netrūko įsimintinų vaidmenų.

„Prabudęs išgirdau tragiškas naujienas. Man šokas. Liūdna“, – socialiniuose tinkluose rašė ir aktorius Rishi Kapoor, su kuriuo Sridevi filmavosi tokiose juostose kaip „Chandni“ ir „Moonlight“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sridevi apibūdinama kaip pirmoji moteris superžvaigždė Bolivude – industrijoje, kurioje dominuoja vyrai. Vaidinti Sridevi pradėjo būdama dar vaikas, o kine debiutavo aštuntajame dešimtmetyje. Kaip ir daugelis kitų to laikmečio Bolivudo aktorių Sridevi kine šoko ir dainavo.

Garsenybė po vestuvių su kino prodiuseriu Boney Kapoor buvo sustabdžiusi aktorės karjerą, tačiau 2012-aisiais grįžo prie savo didžiausios aistros. Ji nusifilmavo juostoje „English Vinglish“, kurioje vaidino vidutinio amžiaus moterį, besimokančią anglų kalbos, kad geriau pritaptų prie savo šeimos. Paskutinis Sridevi darbas – tai 2017-aisiais kino teatrus pasiekęs filmas „Mom“, kuriame ji vaidino moterį, siekiančią keršto po to, kai jos podukra buvo išprievartauta.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai