Netikėta žinia: „Måneskin“ atideda koncertinį turą po Europą

„Måneskin“ / Francis Delacroix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

2021-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėję italų rokeriai „Måneskin“ pirmadienio vakarą savo gerbėjams paskelbė liūdną žinią – šiemet turėjęs vykti koncertinis turas po Europą yra atidedamas.

„Måneskin“ koncertinis turas „Loud Kids On Tour '22“ turėjo prasidėti vasario 6 dieną Londone. Vėliau grupė žadėjo koncertuoti Belgijoje, Liuksemburge, Lenkijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Rusijoje, o turo gale pasirodyti Baltijos šalyse – Latvijoje ir Estijoje. Koncertą Taline grupė turėjo surengti kovo 13 d., o Rygoje – kovo 14 dieną.

Vis dėlto sausio 24-ąją grupės nariai instagrame paskelbė koncertinį turą atidedantys neribotam laikui. Teigiama, kad koncertus nuspręsta nukelti dėl pandeminės situacijos.

„Sveiki, bičiuliai, labai atsiprašome, bet turime jums pranešti, kad dėl COVID-19 situacijos turime atidėti 2022-ųjų turą Europoje ir „ArenaTour“ koncertus Italijoje.

Labai atsiprašome. Mes daug dirbome, kad galėtume leistis į koncertinį turą, viskas buvo paruošta, tačiau pastarosiomis dienomis sulaukdavome blogų žinių apie vietų skaičių arenose.

Negalime garantuoti, kad koncertai įvyktų, nes kiekviena šalis turi savo taisykles, kurių, žinoma, turime laikytis, nes pasirodymų metu turi būti užtikrintas saugumas. 

Labai atsiprašome ir tikimės, kad galėsime kuo greičiau, ne vėliau nei 2022 m. kovo 1 d., pranešti apie naujas koncertų datas.

Dėkojame už kantrybę ir palaikymą. Šioje situacijoje esame visi kartu, todėl turime tik išlaukti. Bet mes surengsime pasirodymus ateityje ir prisiekiame, kad bus dar geriau. Mes jus mylime!

Visi pasirodymai atvirose erdvėse, įskaitant „Circo Massimo“, „Arena di Verona“, „Lignano Sabbiadoro“ ir festivaliuose, turėtų įvykti, kaip numatyta“, – skelbė grupė.

Žinia apie planuojamą „Måneskin“ koncertinį turą buvo paviešinta praėjusių metų rugsėjį. Grupei vos paskelbus apie planus koncertuoti Rygoje ir Taline, gerbėjai Baltijos šalyse bilietus iššlavė vos per dvi valandas. Tuo stebėjosi ir patys „Måneskin“.

„Negalime tuo patikėti, dėkojame jums labai!“, – buvo rašoma oficialiame grupės „Facebook“ puslapyje.

LOUD KIDS TOUR SOLD OUT IN 2h can't believe this, thank you sooo much ????

Posted by Måneskin on 2021 m. rugsėjo 30 d., ketvirtadienis

Savo neprijaukinto ir beprotiškai energingo skambesio dėka grupei „Maneskin“ pavyko sugrąžinti roko muziką į pasaulio topų viršūnes.

Dvidešimtmečiai Victoria (bosinė gitara), solistas Damiano, gitaristas Thomas ir būgnininkas Ethanas pradėjo savo kelią į sėkmę 2015 m. grodami gimtosios Romos gatvėse. Jiems prireikė vos keleto metų, kad pavergti pasaulį ir tapti viena populiariausių naujosios kartos roko grupe.

Šiandien „Måneskin“ kūryba įvairiose muzikos platformose siekia 3,5 mlrd. perklausų ir peržiūrų – vien tik „Spotify“ kas mėnesį jų dainos perklausomos daugiau kaip 43 mln. kartų.

„Måneskin“ daina „Mammamia“:

Skaitykite daugiau