Netikėta žinia: Laurynas Grigelis baigia profesionalaus tenisininko karjerą

Laurynas Grigelis / Tomo Adomavičiaus ir Juliaus Kalinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugsėjo 19-ąją Daviso taurėje dvejetų varžybas su Ričardu Berankiu laimėjęs tenisininkas Laurynas Grigelis paskelbė netikėtą žinią – jis baigia profesionalo karjerą. 30-metis sportininkas atviravo – toks sprendimas nebuvo priimtas spontaniškai.

Netikėtą žinią L.Grigelis sekmadienio vakarą pranešė socialiniuose tinkluose. Sportininkas teigė dedantis tenisininko batus į šalį ir į rankas imantis trenerio kepurėlę.

„Šiandien ta diena, kuri norėčiau, jog niekada nebūtų atėjusi. Viskas prasidėjo nuo paprasto žaidimo, kai buvau mažas berniukas. Bėgant metams, tai virto didžiausia aistra, beveik apsėdimu, rimtu darbu, esmine mano gyvenimo dalimi, kuri amžinai bus didžiulė mano paties dalis. Per visus šiuos mūsų rimtos draugystės metus, tu man leidai tobulėti, suteikei galią ir kontrolę, drausmę ir išsilavinimą, todėl tapau tokiu žmogumi ir žaidėju, koks esu šiandien.

Aš tikiuosi, kad tenise palikau kažką daugiau nei tik pasiekimus, kažką ypatingo žaidimui ir sporto bendruomenei. Aš stengiausi būti geriausiu, siekti užsibrėžtų tikslų ir gerbti tuos, su kuriais dirbau. Nors tai nebuvo lengva – ypač kai niekada nedingo noras laimėti ir konkuruoti. Manau, kad tai neišnyks niekada...

Šiandien ta diena, kai tenisas lieka nuošalyje – dedu į šalį sportinius tenisininko batelius ir užsidedu trenerio kepuraitę. Labai didžiuojuosi garsiai sakydamas, jog esu pasiruošęs pasidalinti savo ilgamete patirtimi ir žiniomis su būsimais auklėtiniais.

Šiandien yra ta diena, kai aš pasitraukiu iš profesionalaus sporto po ilgų, nuostabių ir jaudinančių 14 metų, praleistų pasaulio teniso kortuose, kur žaidžiau su stipriais ir mane motyvuojančiais žaidėjais.

Kadangi didžiuojuosi būdamas lietuviu, mano širdis visada priklausys šiai šaliai. Tai sakydamas aš bet kada būsiu pasiruošęs padėti gimtinės rinktinei Daviso taurėje ir atiduosiu viską teniso korte, kad Lietuva vėl laimėtų“, – sakė jis. 

Daviso taurės turnyre L.Grigelis debiutavo 2008-aisiais. Lietuvos rinktinės garbę jis gynė 57 kartus.  Sportininkas užėmė 183 ATP reitingo vietą.

Laurynas Grigelis ir Stela Janiušina (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2
Skaitykite daugiau