Netikėta Vilijos Matačiūnaitės fotosesija: „Nuotraukose neatpažinau savęs“

Vilija Matačiūnaitė / Elly (FotoAlibi) nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-04-01 14:06
Dainininkė Vilija Matačiūnaitė įsiamžino spontaniškai surengtoje fotosesijoje. Nespalvotuose nuotraukų kadruose dainininkė, kaip pati teigė, parodė savo moterišką pusę.

V.Matačiūnaitė pasakojo, kad vykdama pas fotografę Elly, net nežinojo, jog jai bus surengta fotosesija. Tą dieną fotografė turėjo įamžinti Vilijos vadovaujamą orkestrą „Vario kirtis“, tačiau tuomet, kai jie puošėsi fotosesijai, nufotografuota buvo ir pati Vilija.

„Čia viskas yra labai paprasta. Fotografė Elly yra mano draugė. Ji padėjo mano orkestrui „Vario kirtis“ ruoštis fotosesijai. Planavome surengti orkestro fotosesiją. Bet kol orkestras ruošėsi, persirenginėjo, mes su ja padarėme kelias nuotraukas. Išėjo viskas spontaniškai“, – Žmonės.lt pasakojo V.Matačiūnaitė.

Elly (FotoAlibi) nuotr.
Elly (FotoAlibi) nuotr.

Išvydusi nuotraukas, V.Matačiūnaitė negalėjo patikėti, kad kadruose užfiksuota būtent ji. Rezultatu ji liko ypač patenkinta.

„Kai Elly pamatė nuotraukas, sako „Vilija atvažiuok“. Atvažiuoju, žiūriu į nuotraukas, sakau, čia aš? Net nustebau iš pradžių, nes savęs neatpažinau. Buvo labai smagu“, – teigė Vilija.

Elly (FotoAlibi) nuotr.
Elly (FotoAlibi) nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skaistė Steikūnaitė parodė subtilų nuotakos įvaizdį: „Visiems atsibodo atviros fotosesijos“

V.Matačiūnaitė sako, kad nuotraukose atsiskleidė visiškai kitoks, moteriškasis jos paveikslas. Vis dėlto fotosesija tikrai nebuvo „elegantiška“, įsitikinusi Vilija.

„Čia dar ne tikra elegancija. Bet tie vyrukai mano orkestre mane veikia teigiamai. Jaučiuosi moterimi...“ – juokavo Vilija.

Dainininkė pasakojo, kad šiuo metu yra labai užimta, todėl tokios fotosesijos padeda ir atsipūsti, ir suteikia didelio džiaugsmo.

Elly (FotoAlibi) nuotr.
Elly (FotoAlibi) nuotr.

„Koncertuoju su skirtingais orkestrais, turiu džiazinę programą. Darbų yra daug. Koncertuoju, bet laiko kūrybai neturiu. Kartais norėtųsi daugiau laisvo laiko, bet šie projektai man teikia begalinį džiaugsmą“, – Žmonės.lt pasakojo V.Matačiūnaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įvertinkite: meilės duetas Stano ir Vilija Matačiūnaitė pristato naują dainą „Ką čia slėpti“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai