Netikėta V.Jakučinskaitės ir jos vyro nuotrauka: „Kartu esame 20 metų – turime paįvairinti kasdienybę“

Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi / Manto Kubilinsko nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja dizainerė Viktorija Jakučinskaitė kartu su vyru Vitalijumi Jančenkovu džiaugiasi atradę bendrą pomėgį – maudynes šaltame vandenyje. Pora jau beveik pusę metų kartą per savaitę mėgaujasi šia pramoga. Neseniai abu dar ir įsiamžino netikėtoje fotosesijoje – tiesiog eketėje.

Drabužių dizainerė V.Jakučinskaitė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad prasidėjus primajam karantinui pavasarį, ji kartu su vyru Vitalijumi pamėgo ilgus pasivaikščiojimus po pažintinius takus ar miškus. Vaikščiodami pamiškėmis, jie nekartą pastebėjo ežeruose besimaudančius žmones ir netikėtai patys susidomėjo šia veikla.

„Žmonės, kurie maudydavosi šaltame vandenyje, man visada atrodė labai įspūdingai. Su vyru nusprendėme, kad ir patys norime tai išbandyti, tad pradėjome domėtis ir ruoštis. Tiesa, man buvo sudėtingiau. Lietuvos telkinių vanduo man per šaltas net ir vasarą, todėl dažniausiai maudydavausi tik šiltuose kraštuose. Taigi, mano pasiruošimas prasidėjo dar šiltuoju metų laiku, turėjau priprasti prie kitiems įprastų maudynių“, – juokėsi Viktorija.

Viktorija Jakučinskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Pradėjusi ruoštis vasarą, Viktorija su vyru Vitalijumi maudynes tęsė ir atėjus rudeniui. Tokiu būdu jie pripratino savo organizmą prie vis šaltėjančio vandens, kol spalio 1 dieną, jie pirmą kartą išsimaudė beveik lediniame vandenyje.

„Būtent nuo šios dienos ir skaičiuojame savo ledinių maudynių startą, kadangi tąkart vanduo buvo neįtikėtinai šaltas. Atrodė, kad sustos širdis, tačiau toks išgąstis yra nereikalingas ir pavojingas. Tereikėjo pradėti tolygiai kvėpuoti ir viskas susitvarkė, o jausmas išlipus – prilygo palaimai“, – pirmą kartą itin šaltame vandenyje prisiminė ji.

Dabar dizainerė kartu su vyru į ledinį vandenį lipa kartą per savaitę. Viktorija atskleidė, kad  jos ir vyro emocinės bei fizinės sveikatos pokyčiai yra akivaizdūs: pagerėjo nuotaika, atsirado daugiau energijos bei pozityvumo, nebeliko vietos blogoms mintims, pagerėjo odos būklė.

Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi / Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, naujai atrasta aistra atsiliepė ir poros santykiams. V.Jakučinskaitė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad bendros veiklos jai ir jos vyrui yra ypatingai svarbu. 

„Kartu mes esame jau 20 metų, todėl privalome paįvairinti savo kasdienybę. Esu įsitikinusi, kad bendri pomėgiai tvirtina santykius. Kartu mes ne tik maudomės lediniame vandenyje, bet ir vaikštome, gaminame, Vitalijus dalyvauja mano fotosesijose ir pats mėgsta fotografuoti mane.“

Viktorija Jakučinskaitė / Mano Kubilinsko nuotr.

Kadangi porai maudynės lediniame vandenyje kartą per savaitę tapo tarsi šventė, jiedu nusprendė į eketę lipti pasipuošę – Viktorija su gėlėmis puoštu maudymuku, o Vitalijus su kostiumu.

„Sugalvojau sau pritaikyti žurnale matytą „Dolce&Gabbana“ įvaizdį ir taip įsiamžinti maudynių metu. Išgirdęs, kad aš pasipuošiu, vyras nenorėjo nenusileisti ir pareiškė, jog eis maudytis su kostiumu“, – apie netikėtos fotosesijos idėją šypsodamasi pasakojo dizainerė V.Jakučinskaitė.

Žiūrėkite fotogaleriją:

Viktorijos Jakučinskaitės maudynės lediniame vandenyje (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau