Netikėta reakcija: moterys eina iš proto dėl gražuolio nusikaltėlio, kurio nuotrauką paviešino Kalifornijos policija

Jeremy Meekso nuotrauka Stoktono policijos departamento „Facebook“ paskyroje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-20 13:31
Trečiadienį Stoktono (Kalifornijos valstija) policijos departamentas savo „Facebook“ paskyroje paviešino keturių sučiuptų nusikaltėlių nuotraukas, tačiau jie nė negalėjo įsivaizduoti, kokios reakcijos šis įrašas sulauks internetinėje erdvėje... moterys masiškai ėmė dalintis gražuolio nusikaltėlio Jeremy Meekso nuotrauka!

„Facebook“ vartotojas taip pakerėjo Jeremy Meekso nuotrauka, kad per keletą dienų ji sulaukė jau 42 tūkst. „patinka“ paspaudimų, ją pakomentavo 13 tūkst. žmonių, o pasidalijo – dar 4,5 tūkst. Palyginimui, trys Jeremy Meekso sėbrai, kuriuos policija sučiupo tuo pačiu metu ir taip pat paviešino jų nuotraukas, sulaukė tik kelių dešimčių „patinka“.

Už ką jis kaltas?! Pirmo laipsnio seksualumą?!

Moterys kaipmat susižavėjo 30-mečiu ir gyrė jį už jo žydras akis bei skruostikaulius nepaisydamos to, kad jis – nusikaltėlis.

„Už ką jis kaltas?! Pirmo laipsnio seksualumą?!“ – klausė viena komentatorė. Kita rašė: „Jis tikriausiai bus kitų metų kalinių kalendoriuje... Ponas VISI MĖNESIAI!“. Dar viena moteris svarstė, kodėl jis nesiekia modelio karjeros: „Jis turėtų būti modelis. Pirkčiau bet ką, ką jis reklamuotų!“; „Įsimylėjau nusikaltėlį“; „Ar mes galėtume kartu būti surakinti antrankiais?“; „Jis galėtų mane pagrobti kada panorėjęs“; „Kodėl jis pažeidinėja įstatymus, kai dirbdamas modeliu galėtų uždirbti milijonus?“ – tokius komentarus po Jeremy Meekso nuotrauka rašo moterys.

Stoktono policijos departamento atstovas spaudai Josephas Silva sakė, kad Jeremy Meeksas yra „vienas didžiausių nusikaltėlių Stoktono apylinkėse“ ir buvo suimtas už tai, kad su savimi nelegaliai laikė penkis ginklus, po gatves vaikščiojo su užtaisytu šautuvu ir dalyvavo nelegalioje gatvės gaujų veikloje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai