Netikėta premjera: Monika Marija ir Jurgis Brūzga pristato dainą „Balkone“

Jurgis Brūzga ir Monika Marja Laukė / Pauliaus Peleckio ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-30 11:17
Monika Marija ir Jurgis Brūzga šiandien pristato savo naują vasarišką dainą „Balkone“. Atlikėjai patikina, kad ši muzikinė sąjunga negalėjo neįvykti: „Jei kam mūsų duetas ir gali pasirodyti netikėtas, jis buvo neišvengiamas – nuolatos prasilendami repeticijų salėse ir koncertų užkulisiuose, supratome, kad beliko pasimatyti tik įrašų studijoje ir būsime kartu praėję viską!“ .

„Mes mėgavomės pačiu procesu, improvizavome, ieškojome mūsų bendro skambesio (ir po poros ne tokių sėkmingų variantų), parašę šią dainą abu sutariam, kad radome! Manau, kad dainos tema bus artima daugeliui klausytojų, kuriems nesvetima romantika ir nostalgiški jausmai“, – teigė Jurgis Brūzga.

 

Jurgis Brūzga / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Jurgis Brūzga / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dainą lydi ir vaizdo klipas, kurio kūrybinis procesas virto savotiška socialine akcija. Atlikėjai kvietė visus norinčius prisidėti ir siųsti savo „balkoninės“ kasdienybės fragmentus, kuriuos sujungė į vieną visumą. Tai kartu buvo ir pasiūlymas nors trumpam išsivaduoti iš slegiančios keturių sienų rutinos karantino metu.

Pakilią, šiltą dainą apie patirtų jausmų prisiminimus prodiusavo sparčiai populiarėjantis Paulius Vaicekauskas-Plucando. Beje, tiek Monika Marija, tiek Jurgis šiuo metu įrašinėja ir antruosius savo solinius albumus, tad dar daugiau naujienų žada jau visai netrukus.

Kviečiame išgirsti naująją Monikos Marijos ir Jurgio Brūzgos dainą „Balkone“:

Naujausi straipsniai