Netikėta pažintis atlikėjai Augustei Vedrickaitei leido pasinerti į naujus vandenis

Augustė Vedrickaitė / Naglio Bieranco nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-14 14:12
Augustės ir Vytauto (Papuga) netikėta pažintis, kuomet prieš pora metų Papuga padarė Augustės dainos „Kad kūnas nepamirštų“ remiksą, susilaukusį daugybės klausytojų simpatijų, vėl sujungė du kūrėjus bendrai dainai. „Dažnai dėl savo užsisėdėjimo vienoj vietoj, būna pamirštam, kad gali būti visai įdomu išbandyti kažką nauja ar gal sau kiek netikėta. Šis kūrinys Vytautui kur kas labiau pažįstami vandenys, todėl aš galiu tik pasidžiaugti galėjusi išsimaudyt juose kartu su juo.“ – nauja daina džiaugiasi Augustė.

Šokių muzika klausytojus džiuginantis dainos „Noriu tave paliest“ aranžuotės autorius Papuga teigia nemėgstantis banalių tekstų, kurie neneša savyje jokios žinutės, todėl susitikęs su Auguste, pirmiausia pasidžiaugė, kad dainos tekstas nėra apie nieką. „Žinutė paprasta ir aiški, tačiau man patinka, kaip subtiliai parašyti dainos žodžiai puikiai jungiasi su energija, kuria Augustė juos perteikia. Prie kūrinio praleidau daug dienų, per kurias jis spėjo ir pabost, ir vėl pamėgdavau jį iš naujo. Pagaliau atėjo laikas, kai daina pasiruošusi keliauti į šokių aikšteles.“ – mintimis dalinasi Vytautas.

Naglio Bieranco nuotr.
Naglio Bieranco nuotr.

Atlikėjos ir dainos teksto autorės teigimu, daina skirta visiems nebijantiems drąsiai svajoti ir garsiai apie tai prabilti. „Tai kūrinys apie mus. Apie žmones, kurie jaučia ne tik siela, bet ir kūnu, kuriems nesvetima aistra ir geismas.“ – pasakoja Augustė. „Mus, lietuvius, dažnai laiko šaltais, abejingais ar niūriais. Aš drįsčiau su tuo nesutikt. Viskas su mumis yra gerai. Viską mes jaučiam – visą jausmų paletę. Mums tik trūksta šiek tiek daugiau vidinės laisvės. Labai tikiuosi, kad šis kūrinys pagelbės išlaisvinant bent vieną supančiotą sielą.“

Naujos dainos apipavidalinimui skirta Augustės fotosesija buvo patikėta savo srities profesionalui Nagliui Bierancui. „Fotosesijos metu daina vis dar buvo gamybos procese, tačiau labai džiaugiuosi, kad mums su fotografu pavyko susikalbėti ir jis puikiai atskleidė dainos idėją.“ – pasakoja dainininkė Augustė.

Pasiklausykite naujausio Augustės ir Papuga kūrinio Noriu tave paliest”:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai