Netikėta Jay-Z išpažintis apie neištikimybę žmonai ir vaidus su Kanye Westu

Beyonce ir Jay Z / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-30 09:42
Reperis, prodiuseris ir 21 „Grammy“ statulėlės laimėtojas Jay-Z (47) patvirtino jau daugiau nei metus pramogų pasaulyje sklandžiusius gandus – jis buvo neištikimas savo žmonai Beyonce (36). Tai jis pripažino per ypač atvirą interviu leidiniui „New York Times“, kuriame diskutavo ne tik apie šeimą, bet ir apie politiką, nutrūkusią draugystę su reperiu Kanye Westu.

Jay-Z, kurio tikrasis vardas yra Shawnas Carteris, atviravo, kad daug problemų jo gyvenime sukelia nesugebėjimas parodyti emocijų. Tai nulėmė jo sunki vaikystė ir paauglystė.

„Tu privalai išgyventi. Taigi, įsijungi išlikimo režimą, o kas tokį režimą įjungus nutinka? Išjungi visas emocijas. Net bendraudamas su moterimis vėliau paslepi emocijas, negali įsipareigoti. Mano atveju, tai labai gili problema“, – pasakojo reperis ir pripažino, jog tai – pagrindinė jo nutikusios neištikimybės žmonai priežastis.

Beyonce apdainavo sutuoktinio išdavystę 2016-ųjų pavasarį išleistame albume „Lemonade“, įvardydama Jay-Z meilužę kaip „Becky su gražiais plaukais“. Tuo tarpu Jay-Z savo naujausiame albume „4.44“ atsiprašė: „Apgailestauju, dažnai elgiausi kaip mergišius.“

Pasak Jay-Z, jiems abiems muzika tapo savotiška terapija. Tiesa, tokie sielą apnuoginantys kūriniai privertė pasijusti nejaukiai tiek Jay-Z, tiek Beyonce.

„Žinote, geriausia uragano vieta yra vidurys. Mes jautėmės taip, lyg sėdėtume uragano akyje, – apie patirtus iššūkius jau devynerius metus trunkančioje santuokoje kalbėjo Jay-Z. – Buvo labai nepatogu. Mes daug kalbėjomės. Žinote, labai didžiavausi muzika, kurią ji sukūrė, o ji didžiavosi meno kūriniu, kurį aš išleidau. Galų gale, buvo aišku, kad mes jaučiame sveiką pagarbą vienas kito kūriniams. Manau, kad Beyonce yra nepakartojama.“

„New York Times“ vykdančiajam redaktoriui Deanui Baquetui pasiteiravus, ką reperis mano apie rasizmą ir Donaldo Trumpo prezidentavimą, Jay-Z atsakė, kad naujasis JAV prezidentas paragino visuomenę prabilti.

„Donaldui Trumpui tapus prezidentu nutiko puikus dalykas – mes buvome priversti pradėti šį dialogą. Dabar mes plačiai apie tai kalbame. Negali atrasti problemos sprendimo būdo, kol nepradedi nagrinėti problemos“, – sakė Jay-Z.

O kas nutiko jo ir reperio Kanye Westo draugystei? Kadaise geriausiais bičiuliais buvę reperiai šiandien vengia renginių, kur turi pasirodyti kitas. Jay-Z pripažino, kad dabar jų santykiai labai sudėtingi ir gana įtempti.

„Visada buvau jam lyg vyresnysis brolis. Mes abu esame pramogų pasaulio atstovai. Visada buvo justi paslėpta konkurencija su vyresniuoju broliu.

Tikiuosi, kad sulaukę 89 metų mes prisiminsime šiuos paskutinius šešis mėnesius ir iš jų pasijuoksime“, – kalbėjo Jay-Z.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai