Netikėta I.Jankauskaitės premjera: sūnus Kostas įvertino – „mama, tai geriausias tavo gabalas!“

Inga Jankauskaitė ir Kostas Plytnikas / BNS foto ir T.Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A, pripažinta kaip geriausia praėjusių metų tradicinės popmuzikos atstovė, atlikėja Inga Jankauskaitė ir toliau neketina sustoti. Šiandien gerai žinoma kūrėja klausytojams pristato visiškai netikėtą kūrybinį darbą – dramenbeiso (drum'n'bass) stiliaus dainą „Kas mes tokie“.

Pati atlikėja neslepia džiaugsmo, kad ryžosi šiam eksperimentui, o išgirdusi galutinį rezultatą, teigia neketinanti sustoti ir toliau eksperimentuoti.

„Šita daina kelia antakius ne tik nustebusiems klausytojams, bet ir man pačiai. Kaip gyvas įrodymas to, jog svarbiausia kūryboje nuolatinė kaita, paieškos ir nebijojimas žaisti. Leidausi į šį eksperimentą su dideliu smalsumu ir drąsa, o dabar noriu kartoti, nes tai atnešė tokio atradimo džiaugsmą, kurį sunku, bet privalu išsaugoti. Žaiskite, keiskitės, šokite! Baisiausia kas gali nutikti kūrėjui, tai įstrigti žinojimuose apie save. Nuspręsti sau, kad esi tik viena spalva. Tai siaubingai nuobodu“, – džiaugiasi kūrėja.

Žinoma dainininkė papasakojo ir jos sūnaus Kosto reakciją, kuris vienas pirmųjų išgirdo naująją mamos kūryba. Pasak atlikėjos, sūnaus reakcija buvo labai maloni.

„Mano  sūnus Kostas yra DJ ir jo reakcija buvo labai audringa – skambino man, vos paklausęs dainą ir sakė – Mama, tai geriausias tavo gabalas! Jau vien dėl to prižadu žaisti toliau. Renku lyg pačius egzotiškiausius prieskonius, iš kurių galėčiau kurti įmantrius skonius koncertams“, – pasakoja Inga.

Inga Jankauskaitė ir jos sūnus Kostas Plytnikas / Teodoro Biliūno nuotr.

Atlikėja neslepia, kad šios dainos premjerą padaryti būtent šiandien nusprendė po praėjusį penktadienį pelnyto apdovanojimo.

„Man svarbūs apdovanojimai, be abejo, kaip galėtų būti kitaip. Ir nors aišku, jog jie nepadeda sukurti dainų, bet tikrai labai pakelia ūpą tai daryti. Todėl aš labai dėkinga ir priimu tai kaip leidimą tai daryti toliau. Ir aš specialiai šitą dainą paleidžiu dabar, iš karto po to, kai antrą kartą iš eilės gavau M.A.M.A metų tradicinė pop muzika. Tai te jums tradicinė“, – teigia humoro nestokojanti moteris.

Kviečiame įvertinti naujausią I.Jankauskaitės kūrinį „Kas mes tokie“:

Jau visai netrukus atlikėja leisis ir naujausio albumo „Švyturys“ albumo pristatymo koncertus, kuris startuos vasario 12 d. Anykščiuose, vėliau tęsis 19 d. Jonavoje, 25 d. Rietave, 26 d. Rokiškyje, kovo 5 d. persikels į Birštoną, 12 d. Biržus, 18 d. Skuodą, 19 d. Druskininkus, 26 d. Kuršėnus. Bilietus į artėjančius koncertus platina Bilietai.lt ir TicketMarket.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
Skaitykite daugiau