Netektis: Aleco Baldwino žmona Hilaria prarado dar vieną kūdikį

Hilaria Baldwin ir Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš septynis mėnesius persileidimą patyrusi ir apie dar vieną nėštumą rugsėjį pranešusi aktoriaus Aleco Baldwino žmona Hilaria paskelbė skaudžią žinią – ji dar kartą patyrė persileidimą.

Skaudžiais išgyvenimais 35 metų moteris pasidalijo socialinio tinklo paskyroje. Hilaria buvo jau keturis mėnesius nėščia. „Mums labai skaudu pranešti, bet šiandien sužinojome, kad mūsų keturiu mėnesių vaikelis mirė. Taip pat norėčiau pasakyti, kad nors mums dabar nėra gerai – bus. Mes labai džiaugiamės turėdami keturis sveikus vaikus ir niekada to nepamiršime. Pasakiau dukrai, kad šis vaikelis vis dėl to mūsų nebeaplankys...bet mes labai pasistengsime jai padovanoti mažą sesutę. Man labai skaudu. Eidama į patikrą nesitikėjau sužinoti tokios naujienos. Nebežinau ką galėčiau daugiau pasakyti. Man vis dar šokas ir iki galo visko nesuvokiu“, – rašė moteris.

Apie tai, kad laukiasi penktosios atžalos Hilaria paskelbė rugsėjo mėnesį. Kaip įprasta ji naujienomis pasidalijo socialinio tinklo paskyroje.

„Vis dar labai anksti...tačiau mes sužinojome, kad manyje gyvena mažas žmogeliukas. Jo širdies plakimo garsas mane daro nepaprastai laimingą. Ypatingai po netekties pavasarį. Nenoriu slėpti šio nėštumo, mes esame labai laimingi. Pirmi nėštumo mėnesiai buvo sunkūs – jaučiausi išsekusi, mane labai pykino. Ir aš nenoriu apsimesti, kad jaučiuosi gerai. Vienintelis mano prašymas, kad spauda nesiųstų paparacų tam, kad mane sekiotų. Šį laikotarpį norėčiau išlikti rami ir būti nesivaikoma. Tokie ir daktarų įsakymai“, – rašė ji. 

H. Baldwin šių metų balandį pranešė patyrusi persileidimą. Liūdna žinia ji taip pat pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

Ispanų kilmės jogos trenerė atvirai kalbėjo apie sunkų nėštumą ir gydytojų perspėjimus dėl persileidimo.

„Šiandien jo širdis nebeplakė. Viskas baigtas. Tačiau aš turiu kitas, stipriai plakančias širdis šalia. Aš esu apsupta meilės ir jaučiuosi labai turtinga“, – šalia nuotraukos su šeima rašė H. Baldwin.

Garsiaus aktoriaus žmonos sekėjai susižavėjo moters drąsa viešai prabilti apie skaudžius išgyvenimus. Atviras moters pasakojimas – pagalba panašią tragediją išgyvenančioms moterims. Anot Hilaria, ji norėtų išjudinti temą, apie kurią mažai yra šnekama.

„Ačiū, kad išklausėte. Už palaikymą ir už tai, kad pasidalijote savo istorijomis. Kartu mes stipresnės. Tikiuosi, šis pokalbis nenutrūks, kad laikysimės drauge visuomet – per gražius gyvenimo momentus ir sunkius. Siunčiu jums daug meilės ir esu dėkinga“, – rašė H. Baldwin. 

A. ir H. Baldwinai susilaukė keturių vaikų: Carmen Gabrielos, Rafaelo Thomo, Leonardo Angelo Charleso ir Romeo Alejandro Davido. O Alecas yra penkių vaikų tėvas – santuokoje su aktore Kim Basinger A. Baldwinui gimė dukra Ireland.

Skaitykite daugiau