Neteisėtame 89 asmenų vakarėlyje dalyvavo ir Vidmantė Martikonytė: filmavo slapstymąsi nuo policijos

Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienio naktį Vilniuje vyko audringas vakarėlis, kuriame dalyvavo net 89 asmenys. Tarp jų – ir verslininko Vidmanto Martikonio dukra, verslininkė Vidmantė Martikonytė. Moteris socialiniuose tinkluose viešino vaizdo įrašus, kuriuose pasakojo, jog slapstosi nuo policijos pareigūnų. 

Įrašus apie šeštadienio naktį vykusį vakarėlį V.Martikonytė viešino „Instagram“ paskyroje. Verslininkė filmavo, kaip bando nepakliūti policijos pareigūnams ir išeiti iš pastato, kuriame vyko 89 asmenų vakarėlis.

„Policija atėjo, policija. Ne, ne, žinokite, dabar bėgame iš slapto vakarėlio, bet neišeina pabėgti, nes visi išėjimai uždaryti. Durys užrakintos, policija atvažiavusi apačioje. Taip ir bus mums pamoka linksmintis, bet taip norisi“, – vaizdo įraše kalbėjo Vidmantė.

Kitame įraše galima matyti, kaip mergina užėjo į parduotuvę, tačiau ir čia visi išėjimai buvo užrakinti. Kiek vėliau V.Martikonytė paskelbė, jog nuo policijos pareigūnų pasislėpti nepavyko.  

Portalui Žmonės.lt susisiekus su V.Martikonyte, ji patvirtino, jog trankiame 89 žmonių vakarėlyje tikrai dalyvavo.

„Žinau, dėl ko skambinate, tikrai dalyvavau tame vakarėlyje ir tame nieko blogo nematau. Aš manau, kad čia nėra didelio nusikaltimo. Labai smagiai praleidome laiką, o dabar ilgai turėsiu ką prisiminti. Visi žmonės išsiilgę tų vakarėlių, visiems atsibodo sąstingyje gyventi ir, manau, kad visi taip pat daro, bet tikriausiai ne visų vakarėliai taip garsiai nuskamba“, – kalbėjo ji.

Vidmantė pasakojo, jog dėl gresiančios 250 eurų baudos nesuka galvos. „Gausiu tą baudą, susimokėsiu ir nieko čia tokio“, – sakė V.Martikonytė.

Paklausus, ar tai buvo vienintelis vakarėlis, kuriame ji dalyvavo karantino metu, V.Martikonytė nusijuokė: „Toks nesėkmingas, tai, taip, vienintelis.“

Kaip anksčiau skelbė naujienų agentūra BNS, kiek po vidurnakčio policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Kareivių gatvėje esančiame pastate vyksta vakarėlis, garsiai groja muzika, žmonės nesilaiko karantino reikalavimų. 

Atvykę pareigūnai pobūvių salėje rado didelę žmonių minią, nustatytos 89 dalyvių tapatybės, dauguma jų – studentų mainų programos ERASMUS dalyviai. 

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad didžioji dalis vakarėlyje dalyvavusių asmenų – užsieniečiai. Pareigūnai taip pat nustatė įtariamą vakarėlio organizatorių ir patalpų nuomininką.

Anot Vilniaus policijos atstovės, dalis vakarėlio dalyvių, pamatę policijos pareigūnus, spėjo pabėgti.

Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Skaitykite daugiau