Net ir priaugusi 15 kilogramų Angelina Jolie atrodo neįtikėtinai liekna: rankos – lyg skeleto

Angelina Jolie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-22 15:49
Dėl streso, sukelto skyrybų su aktoriumi Bradu Pittu (53), Holivudo žvaigždė Angelina Jolie (42) buvo visai sunykusi. Dar šių metų sausį buvo skelbta, jog aktorė sveria vos 34,5 kilogramo. Dabar jos bičiuliai tikina, kad medikai padėjo Angelinai Jolie priaugti 15 kilogramų, bet aktorė vis tiek atrodo neįtikėtinai liesa.

Šią savaitę ji dalyvavo filmo „The Breadwinner“ premjeroje. Į ją aktorė atvyko su dukterimis Shiloh (11) ir Zahara (12).

Raudonuoju kilimu Angelina Jolie žengė pasipuošusi elegantiška balta suknia, kurią sukūrė rusų mados namai „Ulyana Sergeenko“.

Jau ne vienerius metus Angelina Jolie iškilmėms renkasi standaus, net storo audinio drabužius, kurie šiek tiek paslepia ją. Tačiau trijų ketvirčių ilgio rankovės pabrėžė neįtikėtinai plonas ir kaulėtas aktorės rankas. Būtent dėl rankų užsienio žiniasklaida ne kartą išreiškė susirūpinimą dėl Angelinos Jolie sveikatos ir svorio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kad ir kaip ten bebūtų, lieka tikėtis, kad Angelina Jolie ir toliau konsultuojasi su gydytojais. Juk jie, o ne nuotraukas darantys paparacai geriau žino tikrąją Angelinos Jolie sveikatos būklę.

Žmonės.lt primena, kad Angelina ir Bradas apie skyrybas pranešė 2016 metų rugpjūtį. Laikotarpis po skyrybų abiems tapo tikru iššūkiu. Šešis vaikus turintys aktoriai darė viską, kad šeimos krizė kuo mažiau paveiktų jų atžalas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Žinau, ką reiškia gyventi nepilnoje šeimoje. Kai mano tėvai išsiskyrė, aš labai jaudinausi dėl mamos. Todėl nenorėjau, kad manieji vaikai matytų, kaip išgyvenu aš. Užsidarydavau viena vonioje ir verkdavau. Vaikai turi žinoti, jausti, kad viskas bus gerai“, – yra pasakojusi A.Jolie.

Moteriai buvo taip sunku, kad jai suparalyžiavo veidą. Ją ištiko vadinamasis Belo paralyžius. Ši liga pasireiškia sutrikusiu gebėjimu kontroliuoti pažeistą veido pusę. Vienas iš ligos sukėlėjų – emocinis sutrikimas. Užklupus Belo paralyžiui, sutrinka gebėjimas užsimerkti, šypsotis, verkti, taip pat dalis liežuvio gali tapti nejautriu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai