Net drąsūs drabužiai gali tikti prie visko

„Newmood.lt“ drabužiai / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-28 15:05
Gerai suformuotas garderobas sumažina rūpesčius dėl derinimo. Pagrindinė jo dalis - tai drabužiai, kurie dera prie visko. Deja dažnai įpratusios prie jų keliamo komforto ir saugumo jausmo į drabužinę prisiviliojame didžiausią įtaigaus įvaizdžio priešą – nuobodulį.

Kaip jo išvengti, pataria internetinės drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvės „Newmood“ stilistė Kamilė Bukauskaitė. „Net išskirtiniai ir ryškūs daiktai, gali derėti prie visko ir būti priskirti pagrindiniam garderobui“, - teigia stilistė pristatydama 3 skirtingus derinius, kurių ašimi tapo drąsūs marškiniai.

Sarafanai sugrįžoŠį sezoną sarafanai grįžo su trenksmu. Šis vaikystės sentimentais kvepiantis drabužis itin tinka su drąsiomis palaidinėmis. Nepamirškite ir spalvingų aksesuarų bei storapadės avalynės. Artėjanti vasara geriausias laikas nuotaikingiems deriniams.Džinsai + aukštakulniai

Jei nežinote, nuo ko pradėti eksperimentus su naujais ryškiais pirkiniais, pradėkite nuo derinimo su džinsais. Džinsai – puiki alternatyva tinkanti saugiems stiliaus žaidimams. Tik nepalikite namuose ir savo moteriško grakštumo. Jo šiam deriniui suteiksite pasirinkdama atvirą avalynę aukštesne pakulne.

Skirtingi raštai

Nebijokite derinti skirtingų raštų drabužių. Mados taisyklėms laisvėjant nerizikuojate beveik niekuo. Na, nebent atrodyti, kaip ką tik nuo podiumo nužengusi diva. Šios rizikos jaudulį privalote patirti bent retkarčiais!

Visus deriniuose matytus drabužius rasite www.newmood.lt

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai