Nėštumas visiškai pakeitė Evos Longorios išvaizdą: laukiasi didelio ir stipraus „vyro“

Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-07 07:20
Jau greitai pasaulį išvys Evos Longorios pirmagimis. Berniuko moteris laukiasi su vyru Jose Bastonu.

43 metų aktorė, garsioji „namų šeimininkė“ E. Longoria skaičiuoja paskutines nėštumo savaites. Moteris priaugo nemažai svorio, gerbėjau džiūgauja – mažylis bus tikrai didelis ir stiprus vyras.

Vaiko tėtis – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Jose Bastonas eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Eva ir Jose susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Aktorės Evos Longorios meilės keliai taip pat vingiuoti. Tris kartus ištekėjusi ir du iš jų išsiskyrusi moteris ramybę atrado tik dabartinio vyro Jose Bastono glėbyje.

Pora apie pirmagimį pasauliui pranešė ne iš karto. Kai žinia pasklido – E. Longoria susilaikė nuo bet kokių komentarų. Tik vėliau, kartu su vyru, jie pasakė, kad laukiasi berniuko ir padėkojo gyvenimui už galimybę tapti tėvais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai