Nėštumas puošia: Ieva Mackevičienė pastebėjo, kad net jos šešėlis įgauna širdies formą

Ieva Mackevičienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-10 15:45
Radisto Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė laukimo laikotarpiu spinduliuoja gėrį ir grožį. Žinoma moteris juokiasi, kad šią akimirką net jos šešėlis įgauna visą kuriančios meilės formą. Pažiūrėkite – širdis.

Žinia apie Mackevičių šeimos pagausėjimą pasklido prieš mėnesį. Moteris pasidalijo nuotrauka, iš kurios buvo aiškiai matyti – sūnus Motiejus greitai turės sesutę arba broliuką.

Happiness is ... homemade. #Family #mackeviciai #pregnancy #loading #momtobe Foto @ruccikas

A post shared by ✖️Ieva Mackevičienė✖️ (@ieva_mackev) on

Bėgant nėštumo mėnesiams Ieva Mackevičienė tik dar labiau spinduliuoja laime ir grožiu. Visai neseniai pasidalijusi nuotrauka, kur aiškiai matyti greitai kintančios kūno formos, Ieva mielai rašė, jog, kai plaka dvi širdys, net jos šešėlis įgauna širdies formą.

Kai tavyje plaka dvi širdys - tada net tavo šešėlis - širdies formos. :)) #pregnancy #momtobe #thirdtrimester

A post shared by ✖️Ieva Mackevičienė✖️ (@ieva_mackev) on

Žmonės.lt primena, kad R.Mackevičius ir I.Ambrazaitė susipažino 2011-ųjų vasarą. Vos po akimirką trukusio bendravimo mergina tarytum apsėdo R.Mackevičiaus mintis, atradęs I.Ambrazaitės anketą socialiniame tinkle jis pakvietė ją į pasimatymą.

Romantiški jausmai jųdviejų širdyse įsiplieskė kone iškart. „Draugystė augo po truputį, nors man atrodo, kad įsimylėjau iš karto. Buvau pasiilgęs to jausmo, žinojau, ko man reikia. Ieškojau geresnės už visas buvusiąsias kartu sudėjus“, – žurnalui „Žmonės“ anksčiau pasakojo R.Mackevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai