Nėštumas ją puošia: Meghan Markle sužibo oficialioje vakarienėje Fidži salyne

Meghan Markle ir princas Harry
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-23 19:01
Praeitą pirmadienį pasaulį apskriejo džiugi žinia – gegužę žiedus sumainę princas Harry ir Meghan Markle ateinantį pavasarį sulauks šeimos pagausėjimo.

Naujieną, kad šeima netrukus pagausės M. Markle ir princas Harry artimiesiems pranešė per praeitą savaitgalį vykusias princesės Eugenie vestuves.

Žinia, kad Sasekso hercogai netrukus taps tėvais žiniasklaidoje pasklido praeitą pirmadienį praėjus kelioms valandoms, po jų lėktuvo nusileidimo Australijoje. Vizito metu pora žemyne praleis net 16 dienų.

Sasekso hercogai šiuo metu lankosi Fidži salyne, netrukus po to jie užsuks į Naująją Zelandiją ir galiausiai savo vizitą užbaigs „Invictus“ neįgaliųjų žaidynėse Sidnėjuje. 

Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.

Lankydamiesi Fidži salyne hercogai dalyvavo oficialioje vakarienėje, kurioje Meghan sužibėjo apsirengusi mėlyną Safiyaa mados namų suknelę ir deimantinius auskarus, kuriuos ji pasiskolino ir karališkosios šeimos narių. Spėjama, kad šie auskarai gali priklausyti pačiai karalienei. Mėlyną spalvą hercogienė pasirinko ne šiaip sau – tai, oficiali Fidži salyno spalva.

Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry / Vida press nuotr.

Suknelė – aptempta ir išryškino vis didėjantį M. Markle pilvuką. Tuo tarpu princas Harry pasipuošė juodu kostiumu ir varlyte.

Karališkąją porą sutiko pats salos prezidentas, tai pirma oficiali vakarienė, kurioje dalyvauja netrukus mama tapsianti Sasekso hercogienė. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai